Антицелулитни масажи

  • 690
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Моля,споделете опит-за тези,които са правили.

Има ли ефект и след колко процедури се постига.Наистина ли е толкова болезнено.
Колко струва...................Ей такива неща.Помня,че имаше такава тема преди време,но не мога да я намеря.
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 299
миличка от 20 февруари ходя , трябва първоначално да се направят 10 процедури това ще рече 2 пъти седмично,после се ходи на подръжка 1-2 месечно . /аз съм от свиленград и ми излиза 20 лв/
първия път доста ме боля,после вече се свиква/колата, много повече боли/
на мен лично много ми помогна антицелулитния ,той ми помогна и по бързо да ослабна
дано да съм ти била полезна , няма страшно болката се прижевява -нали знаеш трай бабо за хубост
  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 1 005
мен не ме боли, освен ако масажа не е с вендуза.Ако ходиш всеки ден за две седмици си готова, поне аз съм така, но нямам време да ходя всеки ден.Един масаж ми е 18 лева

# 3
  • Мнения: 299
освен ако масажа не е с вендуза
да но нали казват че ако няма вендуза към масажа , резултата бил по бавен   Thinking

# 4
  • Мнения: 1 005
така си е, с вендузата става по бързо, но тя не се използва всеки ден

# 5
  • Мнения: 1 541
Аз пусках скоро темата и затова ще следя коментарите, а като пробвам ще споделя Heart Eyes

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Ходя на антицелулитен масаж в х-л Европа , Хасково.Чудесно ми действа, никаква болка, т.к. специалиста масажира по-определен начин проблемните зони. Усещам дупето си по-стегнато. Ползвам процедурите с глина в турската баня, там се прави и масажа. Ефетк има. 8 процедури- 150лв.

Общи условия

Активация на акаунт