Мъжете риби

  • 1 121
  • 15
  •   1
Отговори
Мислите ли, че зодията оказва някакво влияние върху характера на човек? Аз лично съм малко скептична, но все пак да ви попитам. Чела съм за характерите на зодиите, но личния опит според мен си е друго нещо. Та кажете, какво мислите за мъжете зодия риби, че един такъв се опитва да ми завърти главата... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 423
Да ги разцъкаме, викам, всичките зодии.
Мъжете риби, които познавам, ги е страх
от мен. Но ти споко, твоят не ме е виждал.

# 2
  • Мнения: 488
Уф, да вземе някой да ги обедини тия три теми, че на форум "Астрология" се обърнахме...

Мъжете Риби не ги понасям!!! Вечно са прави, никога не можеш да ги обориш, те знаят най-много!
Страх ги е да предприемат каквото и да е, все са жертви, горките... някой друг да им е виновен!

# 3
  • Мнения: 5 468
Оооолелеее... сега пак ще се изброи целия зодиак. Предчувствам го.
Преди време в Дом и семейство имаше точно 12 пуснати теми: "Какво мислите за Водолеите?"... втора тема: "А за Овните?", третата: "Айде тогава и за Лъвовете"... и така, докато не се изброиха всичките, не се миряса. Това е началото на новата вълна Peace.

# 4
  • Мнения: 1 568
Уф, да вземе някой да ги обедини тия три теми, че на форум "Астрология" се обърнахме...

Мъжете Риби не ги понасям!!! Вечно са прави, никога не можеш да ги обориш, те знаят най-много!
Страх ги е да предприемат каквото и да е, все са жертви, горките... някой друг да им е виновен!



Ауууу,все едно за моят чета!А той е зодия риби!!!!Така е наистина!!!!
И са големи психари!Големи!!!Изживяват се като жертви наистина и само реват и "страдат" и могат да те побъркат!!!!Ужасно подтискат!!!

# 5
  • Мнения: 4 138
трима паднаха жертва от мен. нищо не мисля за тях. обичат да заграбват живота ти.
сега съм с овен. с риби е по-гот.

# 6
А мислите ли, че са един вид "скрити лимонки"? Гледат те, говорят ти, а ти изобщо не можеш да разбереш искрени ли са и какво им е в главата...

# 7
  • Мнения: 3 423
За мен не са скрити лимонки,
предвидими са. Ти трябва да
откриеш сама за теб какви са.

# 8
Лиске, май за тебе няма скрито покрито, много ме радваш newsm10

# 9
  • Мнения: 143
Аз харесвам мъжете - риби. И мъжо и детенце са шарани.
Човек като им намери цаката, може с памук да им извади душата.
Много си ги обичам, но все някой зад гърба им трябва да върви. Много са интуитивни и умни /но не хитри/

# 10
  • Мнения: 3 423
Радвам се, че те радвам,
но не си създавай митове.
Разбира се, че има тайни,
дето няма нивга да узная.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
готини...фантазьори ...

# 12
  • Мнения: 488
Сигурно защото и аз съм Риби... но просто не мога да се погаждам с мъже от мойта зодия, баща ми е способен точно за секунди да ме ядоса както никой друг не успява! А иначе е добър човек...
В любовен план не съм си имала нищо с Риби, пази боже! Само съм наблюдавала един, който ходеше по петите на най-добрата ми приятелка, и щях да се откажа от мъжкото съсловие, добре, че се разкара  Stop

# 13
  • Мнения: 17 402
Оооолелеее... сега пак ще се изброи целия зодиак. Предчувствам го.
Преди време в Дом и семейство имаше точно 12 пуснати теми: "Какво мислите за Водолеите?"... втора тема: "А за Овните?", третата: "Айде тогава и за Лъвовете"... и така, докато не се изброиха всичките, не се миряса. Това е началото на новата вълна Peace.

Че кво? По-добре 12 теми за зодии, отколкото за свекърви...или за секс Mr. Green
По темата: не ги понасям мъжете риби.

# 14
  • Мнения: 2 792
Да ги разцъкаме, викам, всичките зодии.
Мъжете риби, които познавам, ги е страх
от мен. Но ти споко, твоят не ме е виждал.
И от мен ги е страх, един навремето събираше смелост за всяка нова среща  Crazy, притесняваше ме дори с тези си изкази, не съм страшна всъщност.

Общи условия

Активация на акаунт