За тези плот&фурна ELECTROLUX

  • 4 681
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте! Моля кажете как ви се струват като функции тези 2 уреда нa Електролукс. Кажете има ли нещо важно, което според вас фурната/котлона не притежава? Аз не съм башмайстор в кухнята и не съм с големи претенции, но все пак ....
А Тези електролуксове, дето ги продават тук знаете ли къде се произвеждат?


 EOB-6711X
 Мултифункционална фурна,
Грил нагревател,
Енергиен клас: А,
Електронен таймер - програматор,
Цвят: INOX,
Терморегулатор,
Програматор,
Вентилаторна фурна
Еко емайл, 459лв


EGM 626
2 КЕРАМИЧНИ КОТЛОНА
-2 ГАЗОВИ КОТЛОНА
Индикации за остатъчна топлина;
Самостоятелно управление /?какво означава това?/
Индикатор вкл/изкл
6 нива мощност, 599лв

Ако закупим и двата ще има отстъпка общо 160 лв.
Е, струва ли си промоцията, или да избираме още?

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 23:48 от oxyjenia

# 1
  • Мнения: 836
разбрах, че е по-добре плота(на котлоните) да е със сензорно управление, но дали има такъв, с тази комбинация? newsm78
Иначе Електролукс били добри.

# 2
  • Мнения: 479
Няма със сензорно и с газ на 1 плот  Cry

# 3
  • Мнения: 836
мда, така и предполагах  Sad

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Електролукс се обединиха с АЕГ, и правят някои добри неща.
Аз за 980лв. си купих печка с индукционни котлони, които са 10пъти по добри от керамиката (по икономични, старите електромери не въртят, по бързи, за 10сек. завира водата, няма проблем с почистване и няма загаряне, котлона остава студен, загрява се само съда, много лесно се манипулира, веднага щом я спреш спира завирането, или ако смениш степента на 6 или 7 примерно действа мигновено, почиства се лесно и не се захабява), фурната е с 11 програми и самопочистване, което е много важно. Нова същата печка струва 2600-2700лв., ние я взехме на 980лв. защото е с транспортен дефект (а именно леко е одраскана на капака най отдолу който е  предназначен за тендери и т.н.) Много сме доволни., ако не те притеснява драскотината тук там., можеш да си намериш нещо много по добро на половин цена.

Там видях и печки за вграждане с гас и плот.
Ето темата където се пише за тях има и адреси, там има и снимка на печката и дефекта.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136706.new;topicseen#new

# 5
  • Мнения: 479
Електролукс се обединиха с АЕГ, и правят някои добри неща.
Аз за 980лв. си купих печка с индукционни котлони, 


да, вчера четох поста ти, но незнам в София къде ги има.  Иначе-защо не! И без друго плота ми се пада в ъгъл, може и печка да взема.

Но принципно ме интересува не дали има 5 или 105 функции, а да има наистина необходимите, понеже от опит знам, 4е в ежедневието се ползват само няколко

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Електролукс се обединиха с АЕГ, и правят някои добри неща.
Аз за 980лв. си купих печка с индукционни котлони, 


да, вчера четох поста ти, но незнам в София къде ги има.  Иначе-защо не! И без друго плота ми се пада в ъгъл, може и печка да взема.

Но принципно ме интересува не дали има 5 или 105 функции, а да има наистина необходимите, понеже от опит знам, 4е в ежедневието се ползват само няколко

Не може да няма в Сифия такива магазини. Трябва да разпиташ. Аз ги намерих в нета. Пробвай с търсачка.   Peace

# 7
Аз съм с такава фурна от 2 месеца .За сега съм доволна  има основните функции горно печене , долно печене ,комбинирано горно и долно  ,вентилаторно  и други допълнителни който все още не съм изпробвала.А за този плот с 2 газови котлона  не мога да кажа нищо, аз съм с 4 котлона керамични на същата марка  доволна съм

# 8
  • Мнения: 29
КОЛЕЖКАТА МИ ПОЛЗВА ТАКАВА ПЕЧКА И КАЗА, ЧЕ Е СУПЕР- ТОЧНО ТОЗИ МОДЕЛ ЗА КОЙТО ПИТАШ

Общи условия

Активация на акаунт