Умеете ли да броите до 10?

  • 2 104
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Казвали ли са ви "Брой до 10 и ще ти мине?". Аз по принцип съм адски спокоен човек, но езикът ми е по-бърз от разума. Понякога не мога да се сдържа. Казвам си " 1...2..." Да, ама стигам само до тук. И после ... взрив  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 550
Тц, не върви при мен боренето до 10.

# 2
  • Мнения: 3 423
Когато броя до 10, греша.

# 3
  • Мнения: 2 792
 Не, не го умея и не го намирам за уместно, това броене.
 Избухвам когато трябва, по добре е и другата страна да не брои.

# 4
  • Мнения: 750
Има моменти, в които броя и до 11, за да не си троша нервите. Има и такива, в които си троша главата, след като съм цъкнала 10,5. Затва гледам да броя до 0,5!

# 5
  • Мнения: 1 559
Уча се... но понякога е нужно не до 10, а до 100 и ...в тези случай хич не мога да броя. Wink

# 6
  • Мнения: 5 468
Опитвам се. Броя до 10, помълчавам малко и после почвам: "Не мога да не кажа, че.............." и полека-лека вдигна пушилката. Не мога да трая хич.

# 7
  • Мнения: 1 416
Не. И не съжалявам. Непринудените и откровени отношения са най-добри.

# 8
  • Мнения: 3 323
Обикновенно стигам до 2 - най много! Търпението не ми е силната страна...

# 9
  • Мнения: 3 760
И аз съм от нетърпеливките  Wink
Пробвала съм го това с броенето. Понякога успявам, по-често - не. Когато не успея често ми е криво. Ако  успея винаги ми е терсене...

# 10
  • Мнения: 4 068
Не умея да броя въобще. Бързо паля моторетката и голяма пушилка вдигам. И моя език е по-бърз от разума, но пък после бързо ми минава. Остава да се надявам, че и на отсрещната страна ще и мине бързо.

# 11
  • Мнения: 3 405
Броя, доста често, и до 100 мога. Но ако сте край мен в редките случаи, когато НЕ броя - бягайте бързо.

# 12
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
най- вече на работа, просто се налага, инъче губя около 1 ден, докато нещата се успокоят... вкъщи е различно  Whistling

# 13
  • Мнения: 6 029
аз че мога - мога.
ама предпочитам да си кресна, да си изкарам яда и да се приключи. не да трупам в себе си отрицателни неща.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Да, броя и 110...но това не значи, че ми е минало...

Общи условия

Активация на акаунт