ГИНЕКОЛОГ-ЕНДОКРИНОЛОГ В СОФИЯ

  • 22 999
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Здравейте мили мами,бихте ли ми дали координати на добър гинеколог-ендокринолог в София...от няколко месеца имам кървене извън цикъла и явно няма да мине от само себе си,много ме е страх...

# 1
  • Мнения: 485
Какво става,някоя от вас не е ли имала подобен проблем?....

# 2
  • Мнения: 4 700
Виждам, че никой не ти е отговорил. Не zнам такъв в София,  но zа6то не пробва6 в клиника по стерилитет. То zависи и какъв е проблемът. Прави ми впечатление, че тук в Германия, всичко лекари, които са гинеколог - ендокринолог се zанимават със стерилитет, ин витро и т.н. Предполагам, че в БГ няма да е по раzлично.   bouquet

# 3
  • Мнения: 485
Благодаря за идеята,вече ми беше минало през ума и погледнах даже във форумите на Зачатие,но  се оказа че да се вредиш при такъв лекар е цяло геройство,дават часове за след две седмици,тук идват жени от цяла България.Аз съм на работа и не мога да отделя време за висене пред кабинетите,а после ако се наложи и втори преглед пак ...Дано и някой друг ми пише.Поздрави!

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Мога да ти препоръчам доц. Дянкова, това е точно за нея, ако искаш тел., пиши ми на лични.

# 5
  • Мнения: X
здравей, много добър гинеколог-ендокринолог специалист точно по хормонолни нарушения е доктор георги коларов.ако искаш пиши ще ти дам координати.при него можеш спокойно да отидеш и няма да съжаляваш.успех

# 6
  • София
  • Мнения: 2 768
освен коларов, при когото съм ходила и според мен става, съм чувала че д-р ЕЛиан Рачев е също ендокринолог гинеколог /дори мисля че е е доцент/ , обаче не му знам точни координати, май в клиника грийнберг приема.
успех

# 7
  • Мнения: 291
Д-р Георги Коларов е един от най-добрите гинеколози-ендрокринолози в България. Работи в Майчин дом и в клиниката на Мазнейкова

# 8
Здравей!Като добър специалист бих ти препоръчала д-р Николай Генов в клиника "ПАНАЦЕЯ".Аз съм акушерка от Майчин дом и съм работила с него в Ендокринологията.Мед.център "ПАНАЦЕЯ" се намира точно срещу арката на Александровска болница.Тел.952 39 35,952 57 50,GSM 0888 399 790.

# 9
Здравей!Като добър специалист бих ти препоръчала д-р Николай Генов в клиника "ПАНАЦЕЯ".Аз съм акушерка от Майчин дом и съм работила с него в Ендокринологията.Мед.център "ПАНАЦЕЯ" се намира точно срещу арката на Александровска болница.Тел.952 39 35,952 57 50,GSM 0888 399 790.

В никакъв случай не Генов! Той е образец за печалбалство в медицината. Само ще ти вземе парите и няма да помогне. Не прави грешка като мен да ходиш там.

# 10
  • София
  • Мнения: 80

В никакъв случай не Генов! Той е образец за печалбалство в медицината. Само ще ти вземе парите и няма да помогне. Не прави грешка като мен да ходиш там.

И аз мисля, че е печалбар.

Общи условия

Активация на акаунт