Да попитам

  • 413
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета според вас нормално ли е бебе на 5 месеца да пълзи в паяк и то доста добре.Една моя позната слага детото си в паяка за по 5 минути на ден а то се кефи в него и се разхожда из цялата стая за сефте виждам такова нещо,една моя друга позната тя има бебе само че неиното е на 8 месеца почти а седи само в него нито се разхожда нито нищо  Rolling Eyes Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Извинявам се за невежеството, но какво представлява "паяка"? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
не знам за нормално, но положително може много да му навреди, то на 5 месеца дори не би трябвало насилствено да сяда, какво остава в проходилка....абе за мен нищо нормално няма в това - нормално е едно дете като е готово само да седне, само да пропълзи, само да проходи...

паяк=проходилка.

# 3
  • Мнения: 1 243
Паяка и Проходилката са едно и също нещо Peace




# 4
  • София
  • Мнения: 978
[

паяк=проходилка.
[/quote]


Благодая Ви, вече ще знам

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами бебешка им работа, какво да ги правиш. Те нали знаеш, че всичките са различни, родителите им също. Наскоро си говорих с мои приятели, които имат дете на 8 години относно проходилките и новите тенденции да не се ползват такива или ако се ползват то да е след 8-ми, 9-ти месец. Та тези хора ми казаха, че са сложили тяхното дете в проходилка на 3,5 месеца. Майката ми обясни, че не е имала информация, че педиатърката нищо не и е казала по въпроса и тя понеже имала въпросното приспособление го сложила и не само това, ами то прекарвало почти цялото време у дома в него. Детето си е живо и здраво, няма изкривявания, абе въобще нищо му няма. Проходи си нормално, сега е даже футболист и то добър. Така, че всичко си е супер индивидуално.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 359
Различно е за всяко дете.
Аз не съм слагала дъщеря си в проходилка преди 8-9- месец също.

# 7
  • Мнения: 288
Според съвременните педиатри е доста опасно за крачетата на бебето и не само на 5мес , а въобще Hug

# 8
  • Мнения: 990
Аз лично не бих го направила. за някои може да е нормално , но аз смятам ,че ако изобщо ще се ползва проходилка да не е преди 8 месец.

Общи условия

Активация на акаунт