впечатления от 78 дг в кв.Дървеница

  • 567
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 422
Предстой ми да дам детето ми в яслата на 78 ДГ. Ако има мами чийто деца са в тази ясла а пък и в детската градина моля да споделят своите впечатлиния. Благадаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 057
Моето дете още не ходи на ясла. Но имам няколко познати, на които, децата им ходят там. От тях не съм чула отрицателни мнения, само се оплакват, че малките много често боледуват. Разбира се, това се случва и в други ясли...

# 2
  • Мнения: 2 022
Преди време живеехме там и големият ми син ходеше в детската градина на 78 ОДЗ. От яслата нямам лични впечатления, но градината беше супер. Чак не ми се вярваше, че може да има толкова всеотдайни възпитателки, които наистина се грижеха добре и с любов за децата и ги научиха на много неща. По онова време директорката беше сравнително млада амбициозна жена, която намираше най-различни начини, за да осигури средства за ремонт и поддръжка на градината, за децата и за всичко необходимо. Съжалявам, но в момента не мога да си спомня името й. Ако знаеш как се казва сегашната директорка, кажи - може да си припонмя дали е същата, или не.
Не помня някога да са ни искали пари. Само имаше график за носене на санитарни материали - тоалетна хартия, сапун и веро. Горе долу по веднъж в годината се падаше на всяко дете да носи. Аз лично съм много доволна. Предполагам, че същото се отнася и за яслата. И се надявам, че нещата не са се променили за тези 7 години.

Общи условия

Активация на акаунт