Момичета, помагайте с идеи за грим

  • 1 552
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Занимавам се професионално с грим. Може да ви прозвучи смешно, но за първи път изпитвам затруднение. Ще гримирам абитуриентка от ромски произход за първи път в живота си Laughing. С много тъмна кожа е и нямам идея каква цветова гама да използвам, така че да не изглежда кичозно. От друга страна, май по-светлите тонове няма да се забелязват на нейната кожа. Thinking Помагайте!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами  то много си зависи и от цвета на тоалета,все пак трябва да се съобразиш с него.Сигурно ще е в златно,като  ги знам как обичат да са принцеси. Laughing

# 2
  • Мнения: 4 451
КАРЧЕВА, много си права. Сигурно цвета на тоалета ще е много фрапиращ. Утре, след обяд ще дойде на пробен грим и тогава ще разбера подробности за него. Дали да не поразгледам малко снимки на Наоми Кембъл? Laughing

# 3
  • Мнения: 2 792
 Много лек грим, дори само основа, спирала и червило ще са достатъчни да изглежда гримирана. Светлите сенки зависят от нюанса, могат да седят и добре, ако са дискретни (леко лаик съм по темата, но почувствах нуждата да се изкажа  Crazy)

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ето,изрових една,хем облечена в златно Wink

Много лек грим, дори само основа, спирала и червило ще са достатъчни да изглежда гримирана. Светлите сенки зависят от нюанса, могат да седят и добре, ако са дискретни (леко лаик съм по темата, но почувствах нуждата да се изкажа  Crazy)
Няма смисъл,те не разбират от дискретни неща,искат по много от всичко Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 936
тоалета може и да е в цикламено!!!...и този цвят се нрави много в това съсловие  Mr. Green

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,важното е да е крещящо Laughing
Аз мисля,че няма да сгрешиш,ако я гримираш по силно,нещо в пъти по  от твоя вкус.Вярвай ми имала съм вземане,даване с това племе,те така обичат Peace

# 7
  • Мнения: 2 495
Днес, понеже вече започнаха баловете в града ми, видях една абитуриентка-ромка с много изящна тюркоазено зелена рокля...доколкото можах да видя гримът й се състоеше от зелени, ненатрапчиви сенки, очна линия и червило в телесен цвят.Беше прекрасна.Имаше и много хубава прическа и обици-все пак за цялостната визия на една абитуриентка не може да се разчита само на роклята-разпитай я с каква прическа ще бъде, аксесоари и др. PeaceУспех  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 451
Момичета, понеже пробният грим се отложи за утре, продължавам да събирам идеи. Къде мога да потърся в нета снимки на негърки или мулатки? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 155
Момичета, понеже пробният грим се отложи за утре, продължавам да събирам идеи. Къде мога да потърся в нета снимки на негърки или мулатки? Mr. Green
Толкоз ли е черна?  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 941
Тая темичка доста ме развесели и бая се посмях  Joy Сега в интерес на истината, лично аз мисля, че мургавата кожа не е никак трудна за гримиране, понеже каквото се сложи, винаги контрастира.
Ето ти снимки на една черна перла http://www.beyonceworld.net/gallery/. Има много, а и са с доста високо качество и добре си личи грима. Успех !

# 11
  • Мнения: 4 451
кошничката, ами то си е за смях hahaha, ама какво да правя, като виждам зор. Аз пък мисля, че на черната кожа грима няма да личи. Благодаря ти за линка. Hug Ама Beyonce си е направо белокожа пред нея. Mr. Green
Biby, доста си е черничка. Mr. Green Аз като я видях и ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 941
mari_anka  виж в съседната тема "Обичате ли да се гримирате" има няколко снимки на Ева Лонгория, която е доста черничка. Пък твойто въгленче ако го намацаш обилно с ето такова розово, или такова лилаво или този електрик няма как да не се открои  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 393
Занимавам се професионално с грим. Може да ви прозвучи смешно, но за първи път изпитвам затруднение. Ще гримирам абитуриентка от ромски произход за първи път в живота си Laughing. С много тъмна кожа е и нямам идея каква цветова гама да използвам, така че да не изглежда кичозно. От друга страна, май по-светлите тонове няма да се забелязват на нейната кожа. Thinking Помагайте!

Мислех да не отговарям , защото ми прозвучаха доста расистки някои от изказванията , но щом е за грим не се сдържах .
Първо за тъмни кожи има специални гримове , но явно ти не разполагаш с такива .
Най - трудно ще ти е с основата - фон дьо тена - но може да смесиш различни цветове .
При такава тъмна кожа , много добре ще седи златистата пудра за скули , както и седефено бяло в началото на окото - естествено разнесено . 
Ето и една снимка , където грима според мен е просто уникален - семпло , но изключително красиво .
Аз се правя често така , защото този нюанс зелено просто отваря кафеви очи !



Нещо не ми дава да кача снимките ... сега ще се опитам по друг начин !

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 00:11 от smetana

# 14

Общи условия

Активация на акаунт