Противозачатъчни хапчета Логест

  • 7 846
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Какво ви е мнението за тези хапчета? Имат ли странични действия?

# 1
  • Мнения: 1 272
Пих такива хапчета, когато бях на 20 години. Не помня да съм получила някакви "странични ефекти". Все пак добре е такива лекарства да се изписват от гинеколог. Той може да прецени най-добре какво хапче да ти изпише, съобразно състоянието ти Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Всички противозачатъчни имат някакви странични действия, дали веднаа или след време зависи...но все пак тоа е доста груба намеса в хормоналното равновесие на организма ти. ПРочети листовката. и още нещо - няма никакво значение какво е мнението на другите за тези или някои други такива. Противозачатъчни се изсписват след изследвания и само от гинеколог, защото на пазара може да има 50 вида, но само 2-3 от тях са подходящи ТОЧНО ЗА ТЕБ.

# 3
  • Мнения: 7 414
   Logest ми бяха предписани от гинеколога ми.Обаче,аз съм се откзала от тях.
   Кой знае защо,от тях страхотно ми се подуваше корема.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Гинекологът ми предписа точно Логест,но не съм почвала още да ги пия ConfusedКаза ми,че са с възможно най-малка концентрация на хормони Thinking

# 5
  • Мнения: 22 343
Какво ви е мнението за тези хапчета? Имат ли странични действия?


За всички противозачатъчни дават странични ефекти. Вече дали ще се проявят при теб, или не е въпрос на организъм.
Обикновенно най-честите са гадене, повръщане и главоболие през първите 2-3дни ако лекарят не е преценил точно към какви противозачатъчни да те насочи и предпише.
Лично аз съм пила Логест 2години и нямах никакви проблеми.
Пила съм и о ще 3вида противозачатъчни с които не се е проявявал нито един от изброените в листовката им странични ефекти.

# 6
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Противозачатъчни се изсписват след изследвания и само от гинеколог, защото на пазара може да има 50 вида, но само 2-3 от тях са подходящи ТОЧНО ЗА ТЕБ.

А какви са тези изследвания? Защото моят гинеколог ми препоръча да пия тези, но не спомена за никакви изследвания, а аз леко се притесних, че ми предписа просто така.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
ами най-добрия вариант е с изследвания, но реално ако самата ти нямаш проблем в повечето случай ги изсписват без.
А аз правех кисти, та пия за  да ми се стабилизират хормоните - изследванията са си хормонални...взима се кръв гледат им се нивата - кое как и според състоянието се изсписват и доколкото ми обясняваше моя лекар би трябвало винаги по този начин да се изсписват не само при проблем, но повечето лекари у нас и при проблем даже не правели изследвания...
иначе това са изследванията- LH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron и отделно Progesteron

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пих ги две години, доволна съм.

# 9
  • Мнения: 423
Ходих при доктор Мазнейкова и тя ми ги препоръча тези противозачатъчни като най-изчистени. Не ми е правили някакви специални изследвания!

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
еми щом ти ги е изсписала докторка си ги пий, а това дали ще се появят или не реакции при теб никой не може да каже, до организъм е...

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 22:39 от bubu_to

# 11
  • Мнения: 521
На мен лично Логест не ми действаха никак добре много ми се подуваше корема и ме боляха гърдите от първото до последното хапче в опаковката, но все пак всичко е индивидуално на теб може да ти паснат чудесно въпрос на организъм  Party
за собствено успокоение си поискай хормонални изследвания не са нещо страшно   bouquet

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И мен страхотно ме боляха гърдите от тях, така че се наложи да ги сменят. Много е индивидуално как ще ти понесат които и да е противозачатъчни.

# 13
  • София
  • Мнения: 663
пих ги 3 години, нямах странични ефекти

Общи условия

Активация на акаунт