Бронзиращ спрей на Лореал

  • 2 614
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Пробвахте ли вече новия бронзиращ спрей на Лореал? Наистина ли може да се ползва и за лице и за тяло и има ли вече мнения?

# 1
  • Мнения: 27 524
За лице и тяло са отделни, добри са. Това са хидратиращите:

Ето за тяло:

Ето за лице:

Това е хидратиращо мляко-автобронзант с отслабващ ефект:

Това е мляко, смесено за тяло и лице, от по-обикновената серия:

Това е автобронзант-гел за тяло, но е без UV защита:

Това е крем за лице-автобонзант:

Спрей за лице автобронзант: 

Автобронзант за тяло, бързосъхнещ:

Спреят е само за лице  Peace





# 2
  • Мнения: 8 917
И мен ме заинтригува Thinking

# 3
  • Мнения: 565
Да, полазвала съм всички без 3ия от долу на горе. Добри са. Бронзиращия спрей също е 2 вида - отделно за тяло и по-малък - за лице (на снимката е само единия). Дават много приятен лек отблясък, но са по-леки от гледна точка на интензивността на цвета.
4ия и 5тия от долу на горе са малко лепкави и по-трудно изсъхват, но дават по-дълбок загар.
  bouquet

# 4
  • Мнения: 804
А някой дали може да каже някакви приблизителни цени? Имам голям мерак да си ги взема,ама този месец май няма да мога... Но да знам за другия.

# 5
  • Мнения: 8 917
А някой дали може да каже някакви приблизителни цени? Имам голям мерак да си ги взема,ама този месец май няма да мога... Но да знам за другия.
Предполагам са към 30-40 лв/единият/,а може и нагоре newsm78

# 6
  • Мнения: 393
Този за лице Sublime Bronze  е 19 лв , за другите не съм търсила - мен той ме интересува !

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
тъкмо щях да пускам тема,дали може да се ползва само спрея за лице,без да се пръска тялото,дали ще има фрапираща разлика,че по тялото не обичам да се мажота с такива неща?!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
А някой дали може да каже някакви приблизителни цени? Имам голям мерак да си ги взема,ама този месец май няма да мога... Но да знам за другия.
Предполагам са към 30-40 лв/единият/,а може и нагоре newsm78
Този от най-долната снимка го гледах за 9.90 в едно магазинче  Peace

# 9
  • Мнения: 393
тъкмо щях да пускам тема,дали може да се ползва само спрея за лице,без да се пръска тялото,дали ще има фрапираща разлика,че по тялото не обичам да се мажота с такива неща?!

Аз тези дни ще си го взема ... но ако има голяма разлика ще се наложи да ходя на солариум .
Но лицето не искам да пека , та мисле , че автобронзанта е по добрия вариант .

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз мисля да ги пробвам,само трябва да си избера кой точно.
Колко ли време изкарва тена от тези автобронзанти? newsm78

# 11
  • Мнения: 565
тъкмо щях да пускам тема,дали може да се ползва само спрея за лице,без да се пръска тялото,дали ще има фрапираща разлика,че по тялото не обичам да се мажота с такива неща?!

Спрйовете са им леки, така че не би трябвало да има много голяма разлика, но ще има разлика Peace.
Много е важно да се държи отдалеч когато се пръска, защото иначе става на ивици в различни нюанси. Само пръсвате отдалеч, няма нужда да се размазва като другите.   bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Спрейовете за лице и тяло в Метро са по 8,90 лв.
За тяло е 150 мл , за лице по-малък.

# 13
  • Мнения: 928
в момента ползвам спрея за лице и както при всички бронзанти трябва да се внимава как се нанася.Моя е най-слабия и въпреки това имам страхотен тен след това.Задържа се около 3-4 дни в зависимост дали си правя пилинг или някаква друга маска.Не ги харесвам като цяло,,защото като си изтрия грима и тук там си личи къде съм търкала повече с тампона,но е много по-добре с тях отколкото без тен.Спрея си го взех за около 12euro, но не съм много сигурна-да не ви излъжа.

# 14
  • Мнения: 14 471
За лице и тяло са отделни, добри са. Това са хидратиращите:


Спреят е само за лице  Peace


ама на рекламата с летисия каста даваха и спрей за тяло - казаха че бил сух или нещо подобно, един вид няма нужда от размазване и моментално ставаш тъмен без петна и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт