картите Таро

  • 9 007
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Нямам идея имало ли е такава тема...на Търсене не излезе. Така, че питам:
Какво мислите за картите Таро? Гледали ли са ви? Вие гледате ли? Вярвате ли на това, което ви кажат или вярвате само на хубавите неща Wink

# 1
  • Мнения: 304
Да на мен са ми гледали на подобни незная дали са таро или не - не му разбирам много, но досега всичко са ми познали Simple Smile
Въпреки това човек не трябва да вярва много-казали са хората "Каквото сам си направиш никой не може да ти го направи" Съдба Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Аз притежавам един комплект, ама не съм кой знае каква врачка. Общо взето знам значението на отделните карти, но не мога да се справя с отношенията помежду им. Всъщност има различни стилове на гледане с Таро. Ако искаш сама можеш да започнеш с Голямата Аркана.



Всъщност не вярвам на предсказания, и на Таро не вярвам, но имат много интересна история и сами те са ми интересни.

# 3
  • Мнения: 1 299
Аз имам 3 комплекта Таро и сумати енциклопедии по въпроса... даже понадобрявам вече  Wink
Но то не е само да наредиш картите и да забиеш нос в книгата... Иска си усет, а аз май го нямам... все още  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Ами то май не става по книга, то и аз затова не се справям. Давай да търсим врачка Laughing да ни научи.

# 5
  • Мнения: 822
Мйка ми се занимаваше преди години с това, но и се случиха доста нещастия в последствие! По - добре е да се пазите от тези неща, защото не са безобидни и зад тях има тъмна страна!  Stop

# 6
  • Мнения: 1 069
По - добре е да се пазите от тези неща, защото не са безобидни и зад тях има тъмна страна!  Stop
Подкрепям това мнение!
Не гледам, не вярвам, не се занимавам с такива неща! Това са опасни "забавления"!

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Вярвам,но аз лично не искам да знам нищо от бъдещето!
Вярвам че подобни предсказания не винаги са от полза за вземане на адекватни решения.
Човек мислейки за утрешният ден,забравя да се радва на настоящият.

# 8
  • Мнения: 364
Аз съм доказана гледачка!
Гледам на....боб, но по-рядко.
Запазена специалност ми е гледането на....кюфтета, пържоли, филенца, абе на всичко, що е месно!
Ако някой е много на зор - и на тортички мога да гледам, само, че след като приключа с диетата!
 Joy hahaha Joy

И на таро/с/, от време на време, но...само като добавка на предходните!

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Не само че мога да гледам, но и познавам ...

# 10
  • Мнения: 1 416
Гледали са ми няколко пъти. Веднъж класната ми, два пъти май - приятелка на майка ми.
Честно казано, картите Таро са ми малко зловещи. Имам особено мнение за тях.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.astrohoroscope.info/taroarkani.htm

# 12
  • Мнения: 166
Гледали са ми - една моя близка, на която определено й се отдава не просто да ги реди, а и да ги "чете".  Принципно също всички подобни "контакти" са ми страшни, точно затова не злоупотребявам с тях. Правила съм го точно 4 пъти за 6,7 години. Нещо важно, което трябва да се знае е, че различната интерпретацията е най-основното при това гадание. Познават определено, но не се подлъгвайте, че знаете какво са ви предрекли - това ще го разберете, едва след като ви се случи предсказаното. Confused

# 13
  • Мнения: 1 299
Не само че мога да гледам, но и познавам ...
На кое Таро гледаш?

# 14
гледали са ми преди две години и мисля 4е познават доста !

Общи условия

Активация на акаунт