Отвива се нощно време.

  • 2 526
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Цяла нощ се върти моята принцеса и постоянно е отвита.
Спим двете заедно, но пак не успявам да е завита зялата нощ.
Кажете какво правите по въпроса?
П.С. Не иска и да чуе за човалче. Плаче от него и се събужда цяла нощ.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Дъщеря ми също спи отвита,но е в отделна стая!Докато спяхме заедно не ми се е случвало да е отвита PeaceСложи и спално чувалче!

# 2
  • Мнения: 2 567
Чувалче Grinning

# 3
  • Мнения: 8 242
Тони се отвива постоянно.. Спи до мен на спалнята, но не го завивам много-много, защото се събужда.. Чувалчета не понася - пречат му на движенията, а той е мнооооооого мърдащо човече  Mr. Green Най-много да му метна един чаршаф.. докато не го изрита по някое време  Rolling Eyes
Спи по боди и голи крачета на отворен прозорец  Mr. Green .. И винаги е потен  Crazy

# 4
  • Мнения: 6 155
Няма спасение. Или чувалче, или ставаш по 20 пъти да завиваш  Confused

# 5
  • Мнения: 5 539
Още 2-3 години ще я завиваш, после по-рядко Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Постоянно сме така.В момента в който я завия започва да мрънка,или се събужда изпотена след 30 минутки.Цяла зима беше така и сега като стана по-топло взех да не я мисля толкова.А не я завивам с дебело одеала.Преди малко и метнах чаршафче,което е вече под нея.

# 7
  • Мнения: 9 894
не завивай. Облечи й още нещо, ако се притесняваш. Децата не са като възрастните да им изстива лесно кръстът. Никога не съм завивала.

# 8
  • Мнения: 2 677
Няма спасение. Или чувалче, или ставаш по 20 пъти да завиваш  Confused

Абсолютно!
Слава богу, моят се научи да спи в чувалче.

# 9
  • Мнения: 655
Няма спасение. Или чувалче, или ставаш по 20 пъти да завиваш  Confused

Абсолютно!
Слава богу, моят се научи да спи в чувалче.

Съгласна съм. Само дето аз съм от тези дето стават по 20 пъти - сега стана по-топло и не го мисля много. Иначе зимата .........  Confused

# 10
  • Мнения: 5 468
Пъхай я в чувалче, като заспи Laughing. Аз купих на моето дърто магаре лятно чувалче. За 8 лв., най-големия размер, в него е като в голям чаршаф... и е много прохладно. Хем държи топло, хем - не. Понякога и тя казва: "Няма да спя в чувалчето!"... обаче като заспи я мушкам в него. Ами иначе по цяла нощ ще спи отвита, а това не ми се нрави. Съдя по себе си - като съм отвита, все ме лазят тръпки и придърпвам завивката. А то не може, не му идва на ума Peace.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 129
Гледах в един онлайн магазин плътни пижамки all-in-one - като на бебетата - цяло - даже с чорапче отдолу. Мисля, че това би ви свършило работа. Най-големия размер беше за 3-4 годишно дете. Сина ми се научи да спи в чувалче. Даже баткото иска да спи и той в неговото като види бебето. Иска, не иска - вътре е. Ние живеем в къща и като се отвие започва да подсмърча. Така че баща му го накара да спи с чувала. По-добре да мрънка но да е здрав.

# 12
  • Мнения: 4 392
П.С. Не иска и да чуе за човалче. Плаче от него и се събужда цяла нощ.


Сложи и спално чувалче!


Няма спасение. Или чувалче, или ставаш по 20 пъти да завиваш  Confused
Няма спасение. Или чувалче, или ставаш по 20 пъти да завиваш  Confused

Абсолютно!
Слава богу, моят се научи да спи в чувалче.

Явно размерът на буквите няма значение! hahaha

Да си кажа и аз: Като не иска, не я завивай. Децата знаят по- добре от какво имат нужда. Peace
Другият вариант е да последваш съвета на Stryper  Peace
Една приятелка подари на Симона две такива пижамки, които се закопчават като боди и отдолу са като ританки. Тънички са, стават и за лятото, ако е по- прохладно вечер. Много са практични. Grinning

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 11:39 от Amarena

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Защо не пробваш с такава пижама

http://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductD … 3&clearance=0

# 14
  • Мнения: 3 356
Много познато.Много малко е спал в чувалче,пречи му да се мята  Crazy.
Аз цяла нощ съм дежурна по завиване,биби и сока.
Между другото от хилядите статии ,които четох за атопичния дерматит (имаме го) пишеше,че децата с АД не понасят много много завивките и определено спят отвити.Не можах да разбера защо.
Зимата общо взето спеше така-потник,долна блуза (леко ватиранка) с дълъг ръкав,пижама и на крачуните-свободни чорапки.
Сега,тъй като е жега,спи по потник и лятна пижамка с къси гащи и ръкави,но пък гледам все да му е метнато нещо на кръста  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт