За бебето Петърчо от "Такъв е животът"!

  • 6 929
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 457
Вижте съседната тема "Георги от "Море от любов". От тъга по отишлия си човек се прехвърлихме към изоставения Петърчо от "Такъв е животът".
Вижте стр.3 затова да съберем парички за клапата на детето, като първо ще се свържем с предаването.
Шушон, пак ще те помоля ако не си видяла съседната тема, да ни дадеш тел. на "Такъв е животът".
Какво ще кажете за събирането на пари за клапата му, както предложи Додо?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Никой ли няма мнение по този въпрос?  Rolling Eyes
Парите не са много, може да ги съберем за няколко дена, при желание, разбира се.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз бих дала пари естествено - но нека наистина проверим как стоят нещата в момента, може пък да не се налага, дано  Praynig  и аз като xenia мисля, че Петърчо изглеждаше много по-добре в края на предаването /като очевидно беше минало доста време, имаше едни хубави бузки  Heart Eyes/

# 3
  • Мнения: 5 468
Аз съм съгласна. Само че преди това трябва да се уточнят някои работи. Ще го оперират ли? Да се говори с доктора, който ще го направи и той да каже, колко пари ще са нужни.
Детето има ли отказ от майката? Защото ще е много хубаво, да съберем пари за операцията и после да бъде осиновено от някоя истинска за него майка...
Много е оптимистично да се мисли, че ще съберем 3500 лв. Сигурна съм, че едва ще съберем 1000. Но както и да е, като се организират нещата, ще дам и своята лепта, това дете да бъде излекувано. Успех Peace.

# 4
  • Мнения: 457
Пуснах темата преди xenia да пише в последния си пост, че за сега операция няма да се прави докато не се уточни дали хидроцефалния синдром ще отшуми.
Остава ни да стискаме палци за Петърчо да се оправи!

# 5
  • Мнения: 6 417
Тел. на кой? Предаването се прави от "Глобал вижън" на Маги Халваджиян.
946 33 20

# 6
  • Мнения: 1 100
Той затова ли е оставен за осиновяване?
Заради здравословния проблем или и без това е щяла майката да го остави?

# 7
  • Мнения: 457
Той затова ли е оставен за осиновяване?
Заради здравословния проблем или и без това е щяла майката да го остави?

Оставен е без да се интересуват от здравословното му състояние. Момичето не било казало на майка си дори, че е бременна. Отиват на гинеколог по направление от личния лекар, тъй като тя се оплакала от силни болки в корема. В Шейново веднага виждат, че е бременна и я приемат веднага за раждане. 100% не е ходила на никакви прегледи преди това.

# 8
  • Мнения: 6 417
А майка й сигурно е била силно късогледа и не е забелязала, горката  ooooh!

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 10:54 от Шушон

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз съм съгласна. Само че преди това трябва да се уточнят някои работи. Ще го оперират ли? Да се говори с доктора, който ще го направи и той да каже, колко пари ще са нужни.
Детето има ли отказ от майката? Защото ще е много хубаво, да съберем пари за операцията и после да бъде осиновено от някоя истинска за него майка...
Много е оптимистично да се мисли, че ще съберем 3500 лв. Сигурна съм, че едва ще съберем 1000. Но както и да е, като се организират нещата, ще дам и своята лепта, това дете да бъде излекувано. Успех Peace.

Да, разбира се, че трябва да се уточнят тези детайли.
Доколкото разбрах, майката е направила отказ още след като е родила.
А за парите - убедена съм, че ще се съберат. Аз самата имам много познати и приятели, които на драго сърце биха дали и се ангажирам да им разкажа и мотивирам.
А и по едно левче да даде всеки регистриран - ще се съберат много повече.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Пуснах темата преди xenia да пише в последния си пост, че за сега операция няма да се прави докато не се уточни дали хидроцефалния синдром ще отшуми.
Остава ни да стискаме палци за Петърчо да се оправи!

Аз останах с убеждението, че тази потребителка просто споделя мнение базирано на видяното в предаването. А не изразява взето решене на лекарите да не се прави операция. Или греша?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Той затова ли е оставен за осиновяване?
Заради здравословния проблем или и без това е щяла майката да го остави?

Оставен е още преди да се знае за здравословния му проблем.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Някой ще се ангажира ли да звънне в предаването и да научи подробности?

# 13
  • Мнения: 1 100
Той затова ли е оставен за осиновяване?
Заради здравословния проблем или и без това е щяла майката да го остави?

Оставен е без да се интересуват от здравословното му състояние. Момичето не било казало на майка си дори, че е бременна. Отиват на гинеколог по направление от личния лекар, тъй като тя се оплакала от силни болки в корема. В Шейново веднага виждат, че е бременна и я приемат веднага за раждане. 100% не е ходила на никакви прегледи преди това.


Лелееее, айде стига бе! 9 месеца без цикъл и с голям корем. Каква е тази майка бе? И най-незаинтересованата би забелязала, че дъщеря и има корем, стига да живее с нея или поне да я вижда по 1 път на месеца.
Аз не вярвам, че преди това не са знаели. Не виждам начин. Май майката на майката се прави на две и половина.  Sick
Дано оздравее детето.

# 14
  • Мнения: 457
Определено лъжат, че бабата не е знаела!!
Додо, казвай ти ли ще звъннеш или аз да звъня в понеделник? Телефона е май този на Глобал Вижън, който Шушон даде.

Общи условия

Активация на акаунт