Препоръчайте ми,моля...

  • 764
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Препоръчайте ми, моля крем за лице и околоочен крем.
До сега не съм ползвала кремове, но мисля че е време - тази година ще навърша 25 години.
Искам нещо което е като първа грижа против бръчки.
Кожата на лицето ми е мазна.

# 1
  • Мнения: 1 708
След 25 година започва да се слага нощен крем,защото се забавя процеса на възстановяване на клетките,но до тази възраст задължително се използват кремове.

Понеже досега не си ползвала кремове е хубаво да почнеш с нещо по-леко и след това   да преминеш към по-активна серия.

Аз ползвам орифлейм и затова ще ти препоръчам серията за комбинирана и мазна кожа.

Предполагам,че момичетата ще се включат със серии от други марки!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз използвам HAPPYDERM на  L`oreal и съм много доволна. Но моята кожа е от смесен тип и предполагам, че този крем няма да ти е подходящ. Но пък ти препоръчвам да огледаш нещо от тази серия. Аз се спрях на този продукт след консултация с козметик. Ако имаш възможност  посети и ти специалист. Така ще си сигурна, че това, което ползваш е подходящо за кожата ти.

# 3
  • Мнения: 2 926
Айде бе хора, споделяйте какво ползвате и от какво сте доволни.

# 4
  • Мнения: 416
Ползвам и съм мнооого доволна от LIERAC - Hydra chrono(крем за лице борещ се с появата на първите бръчици),LIERAC - Diopticalm(крем за околоочния контур) и LIERAC - Sensorielle за борба с целулита.За мен LIERAC са най-добрите!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 808
Не съм доволна от един хидратиращ и с превантивна грижа за бръчки на Clarins. Сега си взех Hydra Complete (мисля, че така се казваше) на Estee Lauder и кожата ми живна. На 25 години имаш нужда от хидратиращ, а не от тежък крем за бръчки. Вземи си и крем за околоочния контур и възстановяваща нощна серия.

И задължително: преди да си купиш какъвто и да е крем си вземи тестер, който да използваш известно време преди да решиш това ли е кремът за твоята кожа. Защото колкото и добре да звучи нещо на тоерия, практиката може да се окаже различна.

# 6
  • Мнения: 5 362
Околоочния с Ройбос много го хвалят тук.Виж темата на Талодерма ако искаш повече инфо Peace
Иначе аз съм много доволна от кремовете на Виши.И аз съм с мазна кожа и серията Нормадерм ми се отразява много добре Peace

# 7
  • Мнения: 416
И задължително: преди да си купиш какъвто и да е крем си вземи тестер, който да използваш известно време преди да решиш това ли е кремът за твоята кожа. Защото колкото и добре да звучи нещо на тоерия, практиката може да се окаже различна.

 Peace Peace Peace
на LIERAC точно това им е политиката - атакуват бръчките чрез супер хидратация(не знам дали го обясних точно - някой консултант по бяла козметика ще го направи по-добре),а и то си го пише на крема - Хидра хроно!

# 8
  • Мнения: 664
Серията Ефаклер на Ла Рош Позе (за мазна кожа) на мен ми действа отлично. В момента имам измиващата пяна, ползвала съм нормалния крем Ефаклер, както и Ефаклер К, много съм доволна и от двата. Последният път реших да пробвам Биодерма, въобще не ми допада - кожата ми се омазнява бързо, появяват ми се черни точки.
За околоочния контур, пак Ла Рош - Хидрафаз. Съдържа малко кафеин и при мен има отличен резултат против торбички и подувания около очите, хидратира чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт