Високо кръвно и бременост _Моля насочете ме към подходящ генеколог

  • 685
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами,аз съм в 1 м,но имам високо кръвно още преди да забременеа.Моляви ако някой е имал същия проблем нека ми пише ,много се притеснявам,и бих искала да си намеря генеколог които да се занимава с такива бръмани.Моля ви помогнете ми!За сега пя допегит за които ме увериха че е безвреден и може да се използва по време на бременост.




------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 12:33 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 2 529
Сигурно знаеш, че това е проблем, който не е за подценяване. Мисля, че трябва да се запишеш за следене в специализирана АГ-болница при гинеколог от отделение Патологична бременност. Нека не ти звучи страховито, така съм чела, че се постъпва, желая ти успех от сърце  Hug

# 2
Zdraveite mili mami,az sam v 1 m,no imam visoko kravno o6te predi da zabremenea.Moliavi ako niakoi e imal sa6tia problem neka mi pi6e ,mnogo se pritesniavam,i bih iskala da si nameria genekolog koito da se zanimava s takiva bramani.Molia vi pomognete mi!Za sega pia dopegit za koito me uveriha 4e e bezvreden i moge da se izpolzva po vreme na bremenost.

И аз имах високо кръвно преди да забременея. По-време на бременността го вдигнах едва в 7-8мия месец. Аз бях се записала на конултация в СВ. София - центъра Вяра , надежда и любов при д-р Шишенкова, която е най-отвратителното същество и най-некомпетентния лекар на света. За това ходех на прегледи и при др Кълвачева във Болница Вита. Кълвачева е изключителен специалист и е спасила не една и две проблемни бременности. Моя приятелка беше през цялото време с много високо кръвно. Тя предоисва лекарства много внимателно и дава някои напътсвия, с които без лекарства да се смъква кръвното - краката в гореща вода, студена кърпа на враъара и т.н. Ако имаш възможност консултирай се с нея, но имай в пред вид, че много се чака за час.

# 3
  • Мнения: 122
благодаря ви много.Двакарелска <твойта приятелка пиеше  ли някакви лекарства.






--------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 12:34 от Доня Туфиня

# 4
  • Мнения: 79
Здравей! Аз също съм с високо кръвно. Преди година и половина бях бременна и лежах в началото на бремеността (3-4мес.) в Майчин дом.  Там попаднах на един страхотен човек и лекар д-р Филчева. Тя не е гинеколог и не мисля, че само гинеколог може да се справи с проблема. Тя ми нормализира кръвното, съпътствано и от аритмия. До края на бремеността вземах медикаменти, с които се чувствах много добре и изобщо не повлияха отрицателно на бебо. Кабинетът й е на втория етаж над женска консултация (ако все още работи там). Успех и лека бременност!

# 5
Sdravei!As sam edna,ot tesi,koito ujasno postradaxa ot takova visoko kravno,no pri men to se pojavi v sledstvie ot bremennostta,sa6toto as sam s nisko.No,ako ne se sledi e opasno i sa teb i sa ploda.Xap4etata,koito priema6 sa napalno besvredni,sa6toto i na men mi gi bjaxa ispisali.Trjabva da si po4iva6 pove4ko,dori i da ne 4uvstva6 umora,sa6toto da si v legnalo polojenie e otmora sa tjaloto ti,v smisal,4e naprejenieto varxu stenite na kravonosnite ti sadove 6te e sna4itelno po-malko.Ne mislja,4e ti trjabva njakoi spezialen lekar,stiga da uvedomi6 aku6er-ginekologa si,ako mu ima6 doverie,de, sa kravnoto i da si pod po-4esto nabljudenie.Ako se lekuva navreme njama goljama opastnost.Pri men se otkri na vreme,no mojat nabljudava6t re6i,4e aparatat mu ne e v red i taka bjax v 7-ja,s visoko bes le4enie,kogato sapo4na le4enieto be6e ve4e tvarde kasno itn...Stiskam palzi i dono vsi4ko da e ok

Общи условия

Активация на акаунт