Разстройство, повръщане и температура

  • 21 864
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Моля помогнете как да ги спра. Вече шести ден продължава. Като е на инжекции пет дена и пие всякакви зтягащи лекарства

# 1
  • Мнения: 6 029
а педиатъра какво казва? детето ще се обезводно така.. вие сте си за болница ако питаш мен.

# 2
  • Мнения: 5 228
На каква диета е детето? Не трябва да му даваш нищо, освен специални диетични храни - никакви плодове и зеленчуци, сокове, подсладени чайове и т.н. Това е най-важното при такива вируси.
Направихте ли изследвания - дали е вирус или нещо друго?

# 3
  • Мнения: 539
ох ужас, ако не е нещо вирусно направо по-добре отивайте в болница. Иначе аз с бебка бах в болница март месец, и там ни заразиха с този вирус, и детето 20 дена не можа да се оправи. След такова разстройство се иска много време.

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
миналия месец бяхме с Вики за 24 часа в болницата заради този вирус. Обезводни се и трябваше да му влеят.......17 банки.
Така че  бъди на щрек за ацетонов дъх и понижен тонус!!!!

# 5
  • Мнения: 60
Той по принцип пие много течности, така че обезводняване няма опасност да се получи. Днес педката му даде нови по силни прахчета и да се надяваме че те ще помогнат плюс ампули гентамицин. А от него явно се заразихме и ние с баща му защото оплакванията са същите и 2 дена сме на легло и двамата. Да са живи и здрави бабите не мога да се оплача гледаха го.
Ако някой знае някакво друго лекарство или там каквото и да било моля ви кажете ми

# 6
  • Мнения: 4 392
Какви са тези прахчета и Гентамицин при лечение на този вирус?!
За първи път чувам. #Crazy
Навсякъде пише, че минава от само себе си. Нужна е само диета и оводняване.
Дъщеря ми и тя е в момента в подобно състояние, 8. ми ден вече. Започна с повръщане и премина в разстройство. Т имаше за кратко, не особено висока- 37,6. Не съм я сваляла, сама спадна.

Миналата година я държа 20 дни. Дано тази по- бързо да ни се размине. Tired

Давай Хидратин Алфа. Възстановява електролитния баланс.

# 7
  • Мнения: 772
Той по принцип пие много течности, така че обезводняване няма опасност да се получи.
Мила,не разчитай на това NaughtyКупи си една банка глюкоза от аптеката и я давай вместо вода.Моята беба това я спаси от обезводняване.Може да вземеш и специално лечебно мляко.
Успех PeaceДано се оправи бързо детенцето Praynig

# 8
  • Мнения: 60
Едното прахче е Хидратин алфа а другото Хидрасек от 10 милиграма. Гентамицина ще му го дам горе долу в часа когато му правиха инжекциите Амикацин, нали писах че ни ги правиха 5 дена до вчера. Да ви кажа че може би има ефект, от вчера след обяд още не е акал. Дано вече се пооправи.
Глюкоза имам в къщи но не съм му давала, а за лечебното мяко не иска да го погледне. Давала съм го всякък на мляко на каша смесено с друга храна не.
Ще видим днес как ще е дано вече отминава.

# 9
  • Мнения: 4 392
Не мисля, че е нужна глюкоза, щом пие вода и поема електролити (те съдържат глюкоза също.)
А инжекциите защо му ги биете?

# 10
  • Мнения: 46 437
Миналата година го кара. Аз също.
Пихме "Деган", мен ме вдигна за половин час на крака.

# 11
  • Мнения: 772
Това за глюкозата ми го казаха в болницата,за това си позволявам да съветвам момичето Simple SmileЛекарката каза,че водата не била достатъчна.

# 12
  • Мнения: 539
При разтройство в НИКАКЪВ случай глюкоза. дава се продължително време прахчета ентерол, защото спомагат за възстановаване на микрофлората на стомаха.

# 13
  • Мнения: 4 392
Впрочем моят опит с банка глюкоза също е отрицателен. Миналата година при първата такава среща с вируса, положението без малко да излезе от контрол. ooooh! Две банки глюкоза изпи детето. А разстройството беше като вода и пълнеше памперса през 10 минути..

# 14
  • Мнения: 1 163
Да се включа и да кажа, че Дегана не се изписва на малки деца, защото има опасност детето да направи гърч. Ние миналата година от този вирус се обезводних ме много яко и лежах ме 5 дена в болница. За Глюкозата ще кажа, че и на нас ни я изписаха но със солев разтвор вътре не само глюкоза, но щом детето поема течности мисля, че няма да имат проблем. Желая ви успех и скорошно оздравяване

Общи условия

Активация на акаунт