Отговори
  • Мнения: 5 370
Ми не знам дали е за смях или не, щото в първия момент бях бясна, ама...айде, рекох, да споделя с вас.
Вчера си правих"пълна промяна", която включваше и освежаване на цвета на косата ми. От години ползвам Лонда Волкано....мноого силен цвят, много готин, обаче-при първото измиване под душа от мене така тече червено, сякаш съм заклана(спокойно мога да го изиграя жертвата в някой хорър).
Отиваме днес със Станиславче на избори, аз съм се барнала с една нова жилетка, готска, обаче-цвят-екрю.  Вали дъжд, ама аз-без чадър, не обичам. По едно време случайно се поглеждам, и какво да видя-косата ми потекла и накапала с кървавочервени капки жилетката. Все едно съм застреляна. hahaha Joy А отзад, на яката, се оформила една гоооляма дъга.
Та....срам не срам, се отбихме у свеки и ми даде коженото си яке, че....иначе по блузка требеше да ходя. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 423
И кво, ся, нова джилетчица, розовка...

# 2
  • Мнения: 5 370
И кво, ся, нова джилетчица, розовка...
Мне-скорострелно изпрана и простряна по всички правила на изкуството.
Въпросът е, че не очаквах такова "изпълнение" от боята си и в първия момент се шокирах, после-се разхилих. Joy

# 3
  • Мнения: 3 211
И аз съм я ползвала тази боя, хавлията ти става Twisted Evil

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Е, как да не си очаквала, да не се боядисваш от вчера?  Joy
Това си е редовно изпълнение. Когато съм прясно боядисана, никога не слагам светла дреха, и облак да няма на небето....

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Ти пък сякаш за първи път се боядисваш  hahaha
Аз вече 5 години се боядисвам червена и си знам -
никога не излизам в дъжда без чадър 2 седмици
след боядисване  Wink или поне да съм в черно,
че да не личи ! Споко - поне се пере Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Хаха Додо - колко еднакво мислим Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 370
Е, как да не си очаквала, да не се боядисваш от вчера?  Joy
Това си е редовно изпълнение. Когато съм прясно боядисана, никога не слагам светла дреха, и облак да няма на небето....
Абе...на съда всички вече му е ясно, да влезе убитият, викам аз. Mr. Green
Въпреки всичко съм си поръчала още кутии от провинцията, че тук посмъртно не мога откри.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Хаха Додо - колко еднакво мислим Simple Smile

Щото сме червенокоси - зарад тва  Wink

# 9
  • Мнения: 5 577
мале, кво си помислих аз  Embarassed Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Позната история Blush...преди като се боядисвах черна излизам аз с бяло поло и прясно боядисана коса декември месец...вали дъжд съответно цялото поло стана черно...грозна история Tired, но пък голяма обеца на ухото Peace

# 11
  • Мнения: 2 716
Единственият път, когато се боядисах, беше в червено.
Всяко къпане ми беше като клане. И всеки път излизах от банята с нов цвят. Смешно си е  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 946
Преди и аз като бях с червена коса ползвах Лонда Вулкано същата работа при всяко намокряне беше като бойно поле  Close

# 13
  • Мнения: 5 370
мале, кво си помислих аз  Embarassed Sick
Интересно ми е да чуя какво си помислила? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 804
А нали по всички бои за коса пишат в указанията след боядисване да се мие,докато не потече бистра вода. Никога не съм успявала да дочакам да ми стане съвсем бистра. Освен последния път...ама и боята ми падна за 2 седмици,а не за 1 месец,както другите...Ама аз съм си виновна...като сменям боята...

Общи условия

Активация на акаунт