Добър гинеколог в Пловдив

  • 5 323
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Мили мамчета от Пловдив ,бихте ли ми препоръчали доктор,от когото сте доволни.След раждането ми се появи раничка и малко ме е страх,защото се изгаря,та ако някой е имал същия проблем моля помогнете ми с инфо Simple Smile

# 1
КРЪШКОВ еномер1.Телефона сега не ми е под ръка влез в здравен справочник има много информация там

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ в ПЛОВДИВ

Аз специално съм доволна от д-р Пелев  Peace

# 3
  • Мнения: 388
Точно тази седмица ходих да си горя раничката при моя гинеколог,която се беше появила след раждането и по този повод искам горещо да ти препоръчвам д-р Минев,нищо не разбрах от самата процедура,всичко стана много бързо и безболезнено.

# 4
  • Мнения: 4 700
Канатова

Много съм доволна от нея, когато става въпрос zа инфекции, цитонамаzка, ранички и други подобни zаболявания.

# 5
  • Мнения: 77
Д-р Здравко Минев  newsm10 newsm10
Кабинета му е на ул."Киев"№ 9
предварително записване: 0887/ 407-419
Много добър специалист  smile3521

# 6
  • Мнения: 107
Канатова

Много съм доволна от нея, когато става въпрос zа инфекции, цитонамаzка, ранички и други подобни zаболявания.
съгласна съм,много е точна и си разбира от работата newsm10

# 7
  • Мнения: 150
Д-р Здравко Минев Grinning

# 8
  • Мнения: 524
Доктор Минев е много добър специалист, бих препоръчала и доктор Калинов. Моята раничка я горих при него няма болка. Съществува кремче с което се маже раната (от гинеколог) и тя изчезва. Не знам дали ефекта е траен.

# 9
  • Мнения: 4 700
Съществува кремче с което се маже раната (от гинеколог) и тя изчезва. Не знам дали ефекта е траен.

Така правят всички, не само Минев. Това е "горенето" на раничката.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 512
д-р Минев

# 11
  • Мнения: 288
Благодаря ви ,момичета ,много ми помогнахте Peace

# 12
  • Мнения: 44
За нищо на света не стъпвайте при Канатова #2gunfire #2gunfire #2gunfireДори не мога да напиша д-р пред името й.
Две години си мълчах от криворазбрана толерантност,но това ,че не живеем в София не е причина да получаваме медицинско обслужване на ниво от преди 20 години.
10 години бях нейна пациентка и благодарение на "качествените "й профилактични прегледи /не съм пропускала нито една година без такъв/ ме оперираха от карцином на шийката.Да са живи и здрави д-р Шехова и д-р Карагьозов от Торакс и доц. Попова,благодарение на които се разминах само с конизация.Ако не беше тяхната светкавична реакция не ми се мисли какво щеше да е станало след една година до следващия ми" профилактичен" преглед при Канатова #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Следващия път,когато отивате на преглед при нея съберете 2+2 и се осъзнайте,че не е равно на 5.
Работно време от 5 до 7.До 6 са минали поне 10 жени.Хайде сметнете колко минути се падат на преглед.Да не говорим за това,че няма амбулаторен дневник или каквато и да е друга документация.
Микробиология се гледа в кабинета на микроскоп.
Ако това не ви стига,пишете ми на лични,защото останалото е още по-фрапиращо,а това,което написах не може да отрече никой,който я е посещавал.

# 13
Доцент Д-р Благовест Пехливанов е наи-добрият!Аз също имах раничка на шииката на матката и благодарение на този човек аз не само съм жива,а имам и 9-месечна дъщеря.При мен нещата бяха стигнали доста далеч-бяха станали предракови. БЛАГОДАРЯ МУ от все сърце!Да е жив и здрав още дълги години,защото наистина обича професията си.

Общи условия

Активация на акаунт