Ягодка - обсъждане на продукти /14-31 май-2

  • 11 478
  • 360
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 10 302
 Hug

# 2
  • Мнения: 13 512
това  беше вместо любиимото ми "запис", амааа.. Sick

# 3
  • Мнения: 2 085
Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти

# 4
  • Мнения: 13 512
Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти
аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ

# 5
  • Мнения: 7 837
Монда, имаш ли я HydrAction маската? Не я видях на щанда като купувах другите неща.
Интересува ме, дали има в нея соя или салицилова киселина, за да знам дали да я търся в нета.А там не винаги пише, какво е съдържанието.

# 6
  • Мнения: 13 512

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Myreth-3 Myristate, Steareth-21, Glyceryl Stearate, Betaine, Stearic Acid, Steareth-2, Phenoxyethanol, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Methylparaben, Decyloxazolidinone, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Ajuga Turkestanica Extract, Alcohol, Xylitylglucoside, Sorbitol, Anhydroxylitol, Algin, Xylitol, Polyvinyl Alcohol, Limonene, Linalool, Cellulose Gum, Citronellol, Geraniol, BHT.
И не се слага около очите, нали знаеш?
Само eye masks   za tam

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 21:47 от monda

# 7
  • Мнения: 264
Имате ли опит с фдт-ите на HR? Кой от тези е най-покривен http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?BrandId=307&goChar=H#4552 ?

# 8
  • Мнения: 7 837
10х монде, става значи  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 376
аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ

Monda друг път това случвало ли  се е? Аз чакам 6 поръчки още нито една не е дошла. Но на мен по бавно ми пристигат пратките.Веднъж чаках 14 дни. Знам,че във Варна ги получавате навреме.

# 10
  • Мнения: 13 512
Досега веднъж ми се случи покрай Св. валентин. Предполагам,че сега е заради денят на майката. Досега ги получавах на 6тия ден - в София и на 7-мия -във Варна

# 11
  • Мнения: 1 376
Права си.Все изключвам за този ден на майката Grinning

# 12
  • Мнения: 2 085
кога е деня на майката??

# 13
  • София
  • Мнения: 10 302
кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 7 766
кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78

На 9 май е деня на майката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт