къде ще ходите на 24 май за 4те дни ? А времето хубаво ли ще е?

  • 1 577
  • 21
  •   1
Отговори
Ние се канехме за Велинград, обаче сега като дават лоша прогноза за времето с дъжд - какви ти плажове... сега се замислих дали да не отменим... ама пък 4 дни - хич не ми се седи в София? Знаете ли къде ще е хубаво времето в Бг? ooooh!

# 1
  • Мнения: 11 747
Мога да ти кажа къде ще е хубаво времето,но е извън БГ! Mr. Green
Иначе се надявам във Варна и околията да е хубаво. Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
И аз това искам да знам - къде в Бг ще е слънцево, че този дъжд ни удави в София  smile3518
Проваля ни се ходенето до Несебър, но и в София няма да останем - въпроса е къде  newsm78

# 3
  • Мнения: 133
Отиваме на Ривиера до Златните 3 вътрешни басейна ,2 външни и море  Laughing ако вали на вътрешните ако пече на плажа има хубава гора и сме на алинклузив пада се по 43лв на ден  българския алкохол вино бира ракия на корем за децата пици снаксове сандвичи безалк. сладолед на корем  Party
 

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ние отиваме на Борино(към Триград се намира) за 2 нощувки.
Мин. година бяхме и останахме мн. доволни. Наблизо има и три пещери.
Само, че май в цялата страна го дават дъждовно тогава или поне няма да е такова каквото беше преди седмица. Жалко. Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 1 809
Ние отиваме във Вила Рока в Банско. Няма по-подходящ хотел за дъждовно време.

# 6
  • Мнения: 3 211
ние ще бъдем 25-27 май в Елените
ама искам да е хубаво времето

# 7
  • Мнения: 13 512
За съжаление-никъде няма да е хубаво времето, а дъжд в планината- не е най-доброто, което може да ни се случи.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За съжаление-никъде няма да е хубаво времето, а дъжд в планината- не е най-доброто, което може да ни се случи.
По-добре в дъждовно време на планина отколкото в града да си стоим! PeaceПоне на чист въздух с много озон ще се надишаме!  Joy

# 9
  • Мнения: 1 120
Ние отиваме на Aприлци 24-26 май. Дори и да вали, ще се радвам да подишам от чистия въздух на планината Grinning

# 10
  • Мнения: 13 512
Ние отиваме на Aприлци 24-26 май. Дори и да вали, ще се радвам да подишам от чистия въздух на планината Grinning
Силно варненско присъствие се заформя  там. и ние  от "Варненски майки" ще сме там-5-6,някои семейно..

# 11
  • BG
  • Мнения: 390
ние отиваме в Анталия, предполагам, че там няма да е дъждовно  Wink

# 12
  • Мнения: 2 309
Ние пък последно ще ходим в Банско Rolling Eyesсмених около 100 оферти и сега резервирах в последния момент, и да вали дреме ми, щом има закрит басейн  Sunglasses

# 13
След огромно ровене по сайтове за времето, остана Виена. До преди десет дни се бяхме наточили на Албена, но с тоя дъжд  #2gunfire. Но и така сме доволни, де  Grinning Grinning

# 14
  • Мнения: 274
Харесали сме си малко хотелче, с чудна природа край него. Много тихо и спокойно местенце. Близо до София е, защото детенцето ни е още мъничко, за да пътува на по-дълги разстояния.

Общи условия

Активация на акаунт