Проблем със захранването

  • 345
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Досега винаги съм намирала отговор за проблемите, които ни сполитат, но сега вече не знам какво да правя. Преди 10 дни започнах да захранвам Нико, дотогава си беше само на кърма и си акаше супер редовно, дори по едно и също време. Започнахме с оризова каша с рожкови на Нестле и я давах 3 дни. През тези три дни нямаше нищо Sad После реших, че ще е добре да му дам малко пюре от тиква за да се разхлаби, но и това не подейства и тогава аз действах с термометър  Sick След това го оставих  3 дни само на кърма, но нямаше никакъв ефект и вчера му дадох пюре от сини сливи - резултат до тази сутрин няма. Мисля, че нещо сериозно обърках захранването и сега не знам нито как да продължа, нито кога. Моля, помагайте....

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Свиквай Simple Smile И сега съдържанието на памперса ще почне да вони, което си е изненада за всеки свикнал 6месеца да не намира нищо особено смърдящо.

# 2
  • Мнения: 487
При нас беше същото, дори пусках подобна тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187225.msg3844749#msg3844749
Сега, месец и половина след началото на захранването вече ака редовно. Пробвай да му правиш масажчета и наистина го оставяй по 2-3 дни само на кърма. Успех   bouquet

# 3
Мерси за отговорите, дано се регулират нещата....

# 4
  • Мнения: 2 051
Мисля, че нещо сериозно обърках захранването и сега не знам нито как да продължа, нито кога. Моля, помагайте....
Спокойно, не си объркала, нито е сериозно.
Не бързай да увеличаваш твърдата храна, давай съвсем по малко, колкото да опитва нови работи и избягвай запичащите храни. Карай поне месец така като че ли сте само на кърма...

# 5

Спокойно, не си объркала, нито е сериозно.
Не бързай да увеличаваш твърдата храна, давай съвсем по малко, колкото да опитва нови работи и избягвай запичащите храни. Карай поне месец така като че ли сте само на кърма...
[/quote]
Ами с какво да продължа? Може ли да зарежа изобщо кашите и да продължа с пюрета? Защото май от кашата се объркаха нещата  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 051
По-добре го остави ден-два без твърда храна и после карай без каши известно време (особено ако ти е по-дебеличко бебето Laughing). С пресни плодове пробвай - ябълка, круша, банан, череша. Редувай дните и редувай с тиквата и сливите.

Общи условия

Активация на акаунт