Моето въпросче ?

  • 1 875
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте на всички. За първи път пиша в този форум и не знам къде да си пусна въпроса. Много от момичетата имат моя проблем. От 3 месеца правим бебе и този месец май се получи. Казвам май защото вече трети ден правия тест а чертичката при тест линията е много слаба. Закъснява ми вече 4-ти ден.   Изчетох и темата със симптомите и не усещам нищо, само ми се спи повече, но може и да е от друго - тези дни ми се налагаше да ставам по - рано. Само едно нещо ми е много странно. Усещам болка от дясната страна която минава по кракът и стига до коляното. Вече пети ден. Четох че  е възможна болка в ставите но при напреднала бременност. Дали съм бременна и от това ме боли коляното?

# 1
  • Мнения: 674
ОТ ТОВА КОЕТО СЪМ ЧЕЛА ТУК Е ЧЕ МОЖЕ И ДА Е БЛЕДА АМА Е БРЕМЕНОСТ ТАКА ЧЕ ЧЕСТИТО  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
а ЗА КОЛЯНОТО НЕМОГА ДА ТИ ПОМОГНА Outta Joint

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Изчакай още 1-2 дни,повтори тестчето и хйде при док. Hug
Стискам палци Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Изчакай още 1-2 дни,повтори тестчето и хйде при док. Hug
Стискам палци Peace
smile3521 И аз мисля така Peace

# 4
  • Мнения: 79
Мислех да си запазя час тази седмица и се надявам наиститна да съм бременна. Трите теста ми показват положителен резултат ама с по светли тест линийки. Притеснява ме това коляно. Искам първо да разбера дали съм бременна и след това да се обърна към ортопед. Защото ако се наложи да ми правят ренгенова снимка знам че при бременост не трябва.

# 5
  • Мнения: 1 335
3 положителни теста .... АМИ ЧЕСТИТО, МИЛА!!   bouquet
Коляното може и да е от влагата, да си се ударила без да обърнеш внимание или нещо такова.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 524
3 положителни теста- хм ми ако искаш и 4ти направи ама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Резултата е ясен нищо че чертичките са бледи.
Честито!  bouquet

# 7
  • Мнения: 7 201
3 положителни теста- хм ми ако искаш и 4ти направи ама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Резултата е ясен нищо че чертичките са бледи.
Честито!  bouquet
И от мен!И запазвай час при лекаря!  bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
3 положителни теста- хм ми ако искаш и 4ти направи ама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Резултата е ясен нищо че чертичките са бледи.
Честито!  bouquet
И от мен!И запазвай час при лекаря!  bouquet
И от мен! preggo  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 919
3 положителни теста- хм ми ако искаш и 4ти направи ама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Резултата е ясен нищо че чертичките са бледи.
Честито!  bouquet

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Изчакай още 1-2 дни,повтори тестчето и хйде при док. Hug
Стискам палци Peace
   БУБЕ, момичето има три положителни теста, а ти я съветваш "да повтори тестчето".  doh  
   

    А на бъдещата мама, желая лека и безпроблемна бременност.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 19:34 от GOLDEN ROSE

# 11
  • Мнения: 79
Благодаря ви момичета ама тази вечер бях на лекар и тя ми каза че тези резултати от тестовете са отрицателни, а още е рано да се установи бременност и трябва да отида на преглед на 31.05. Вече се съвсем се обърках. Излязох много разочарована от кабинета. Май трябва да спра да мисля и да си чакам спокойно.

# 12
  • Мнения: 236
А бе мила, спокойно! Бременна си! Аз също имах 2 положителни теста, с 10-на дена закъснение ходих при докторката и ми каза че тестовете понякога грешат. Но определено ТЯ е грешала, както се вижда в снимката отляво  Heart Eyes .Така че докторката да такова супата, бременна си! Честито!  Hug

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Благодаря ви момичета ама тази вечер бях на лекар и тя ми каза че тези резултати от тестовете са отрицателни, а още е рано да се установи бременност и трябва да отида на преглед на 31.05. Вече се съвсем се обърках. Излязох много разочарована от кабинета. Май трябва да спра да мисля и да си чакам спокойно.

Или пък просто да отидеш на друг лекар  Mr. Green

Мисля, че си за честито!   bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
немога да ги разбера тези лекари,след като теста засича хормона на бременността и го отчита,защо казват че може да не е верен?За обратния вариант отрицателен тест,неотчетел верно е напълно възможно особено ако е правен през деня ама + да стане - никъде го няма.Особено след закъснение на цикъл.Не мислите ли и вие така?

Общи условия

Активация на акаунт