Незнам какво да мисля:

  • 2 328
  • 23
  •   1
Отговори
Цикълът ми идва около 35 число, като по някога 31, по някога 41.Последно ми беше дошло на 8 април.Съпругът ми "ме пази" с прекъснат полов акт.Не съм имала кафеникаво зацапване (което мисля, че е характерно при имплантирането), не ми се гади, нищо.Но още не ми е дошло.Болеше ме леко корема и кръста около датата на М, но нищо.Все съм си мислила, че когато дойде подходящият момент, ще пия предварително фолиева киселина, витамини, ще си направя предварително всички изседвания...а сега съм направо под пара.
Днес ще взема тест и утре сутрин ще видя какво ще ми покаже.
Въпросът ми е какво мислите вие, за това, което съм писала.Незнам как ще изтрая до утре сутрин, докато видя резултата от теста ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 626
И ние ще чакаме тестчето! PraynigДано да е бебчо.Фолиевата киселина можеш да я почнеш от днес,ще ти бъде полезна занапред.
Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 1 335
Дано е бебенце!!!  Praynig
Успех и да пишеш!

# 3
А можете ли да ми кажете как е латинското име на фолиевата киселина Praynig Praynig Praynig

# 4
# 5
Благодаря много!!!
  bouquet

# 6
  • Мнения: 617
леле мале как ще изтраеш до утре сутрин за да видиш резултата незнам.
Стискам палци да е това което искаш.

# 7
  • Мнения: 7
zdraveite na vsi4ki az ot 3 sedmici imam bolki v korema nisko dolu ,poduvat mi se krakata i racete mnogo sam razdraznitelna postoino mi se reve, Cry.pritesniavam se da vzema test za6toto ve4e mnogo pati razo4arovam.cikalat mi e stra6no neredoven.ne znam kakvo da si mislia ve4e.ako ne vi zatrudnivam molia niakoi da mi dade niakakav s6vet. blagodaria Thinking

# 8
  • Мнения: 712
Съвет ли? Ти как живееш в това очакване? За мен разочарованието от един (евентуално!) отрицателен тест е къде-къде по-малко от един такъв постоянен ад. Я си направи теста, а може и на лекар да отидеш...

# 9
  • Мнения: 117
Не се притеснявай, аз също не бях взимала никакви витамини и фолиева киселина преди да забременея първия път, а и сега /понеже отново нося малко бебче  Grinning/. Аз започнах да пия фолиева киселина едва когато установих бременност на ехограф, но ето че детенцето ми се роди живо и здраво, за което благодяр на Господ. А като си помисля колко много бях отслабнала точно преди да забраменея, понеже приложих една драстична диета.....  Close  Дано да е бебче, ще чакам с нетърпение да пишеш  Peace

# 10
  • Мнения: 7 201
Направи си теста! milena PeaceПо признаците,които описваш може ида има с какво да се похвалиш!!! EFPУспех ти желая и да пишеш.

# 11
Купи си тест и Фолиева киселина.Хапчетата са по 5 мг. и от аптеката ми казаха, че се пие по 1 на ден (вече изпих едно).Направо нямам нерви да видя какво ще покаже теста утре.А ако покаже "-", а цикъл липсва Thinking Embarassed От това точно се притеснявам Tired
Утре ще ви пиша каквото и да покаже теста. Peace  Само как ще устискам... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 700
Купи си тест и Фолиева киселина.Хапчетата са по 5 мг. и от аптеката ми казаха, че се пие по 1 на ден

не са ли 0,5 мг.? по 5 мг. вzемат само майчета с генетичен проблем, които имат проблем с усвояването на фолиевата киселина.


Иначе честито и на двете ви.

# 13
Купи си тест и Фолиева киселина.Хапчетата са по 5 мг. и от аптеката ми казаха, че се пие по 1 на ден

не са ли 0,5 мг.? по 5 мг. вzемат само майчета с генетичен проблем, които имат проблем с усвояването на фолиевата киселина.


Иначе честито и на двете ви.
Ти ме изплаши Shocked .Пише : Acido folico (Folicil), 5mg.В упътването пише по половин хапче (ако е за профилактика) или по 1 на ден (при евентуална или доказана бременност).Аз взех едно.Да не са някакви по-слаби и за това да са толкова милиграма newsm78, знам ли. newsm78

# 14
Говорих с една моя приятелка и тя каза, че дозата е една и съща, разликата идва от изписването на числото в БГ и в другите страни.

Общи условия

Активация на акаунт