На кой му се промениха плановете?

  • 1 325
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
Да се преброим:
Ние трябваше да тръгнем утре с мотора към Гърция. Очевидно няма да стане така, но още не сме измислили алтернативата. Някой да знае ритуален танц против дъжд?

Промениха ли се вашите планове за следващите 4 почивни дни и какво ще направите, за да не пропилеете в града ценното, макар и дъждовно, време?

# 1
  • Мнения: 77
Моите планове се промениха не за следващите 4 дни ,а за лятото.Наложи се да се връщам на работа от юли,а не от есента,както бях планирала така,че цялото лято ми отиде на кино.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
И нашите планове се провалят - щяхме да ходим в хотел Ифа Несебър Маре с децата.
Но този дъжд  направо ни разби всякакви надежди и планове  Weary

Не знам ритуален танц за дъжд  Naughty, но дори и да спре днес не мисля, че следващите дни ще изсъхне земята и няма смисъл да шляпаме в локви.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Дъжд, не дъжд - заминаваме и ние към Гръцко. отдавна всичко е резервирано и платено, какво да правим...

Пък ще му ударим една молитва за слънце!

# 4
  • Мнения: 2 309
И на мен Confusedщяхме да ходим за почивните дни до Солун, но детето се разболя и въпреки че се пооправя вече, не смея да я мъкна в чужбина, толкова скоро Confusedпосле решихме, че ще ходим в Медите в Сандански, но сега пък тоя дъжд #Cussing outнаправо съм извън себе си от яд, откога я чакам тази почивка Confused

# 5
  • Мнения: 2 103
Ами не ги променяйте, то не вали така потопно навсякъде!
Аз бях сега 4 дни на Албена и даже имам тен. За плаж не става,но за по 2-3 час ана басейна на хотела става.  Там валеше само нощем ,до обяд беше облачно,но след обяд беше супер.
Вчера пътува от Варна насам и валеше само около Търговище и от Ботевград насам.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Там, където аз исках да ходя, през следващите дни ще изглежда така:
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/GR … r_topnav_business

Не е точно като за палатка.

# 7
  • Мнения: 2 700
Ами май на всички са им се променили. Ние пак ще ходим, където бяхме набелязали, но със сигурност няма да можем да правим всичко, което бихме искали. Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 1 817
Не, отиваме на Банско.

Единствено имахме желание да се разходим единия ден до Солун, но ще го отложим за след седмица-две, защото не ни се пътува в дъжда.

# 9
  • Мнения: 76
На мен също ми се промениха, бяхме щяхме да ходим в Априлци и в Добрич при свекито за празниците, но на мъжо не му дадоха отпуск ooooh!, о.к. ще ходим само на Априлци Mr. Green, но кумовете се отказаха заради дъждовете Close, така че свекито ще намаже гости  Mr. Green .

# 10
  • София
  • Мнения: 255
Щяхме да ходим в  Боженци!утре имаме годишнина от сватбата.Отменихме пътуването.Щом като ще е лежане ,решихме да е с много серии на "Приятели"и много шоколад на вилата  Grinning

# 11
  • Мнения: 82
Аз и една колежка си направихме резервация за Джамбазки в Говедарци и сега се чудим дали да тръгваме изобщо... Две жени с две деца в тия бури... А се канихме от 2 месеца Sad.
Ако някой е ходил там - има ли какво да се прави ако постоянно вали дъжд?

# 12
  • София
  • Мнения: 676
Нашите планове също се промениха  Crossing Arms. Бяхме резервирали в Говедарци с приятели. Ама в този дъжд отменихме. Няма смисъл да държим децата в 1 стая.

# 13
  • Мнения: 2 631
И нашите планове пропаднаха! Confused

Но гледам от добрата страна - ще си свършим натрупана домашна работа, ще посрещнем дълго планувани гости, ще сме си четиримата у дома... Peace
А пътуването - пак ще го направим! Здраве да е само! Praynig

ПРИЯТНИ 4 ПОЧИВНИ ДНИ НА ВСИЧКИ!!!  bouquet

# 14
  • Мнения: 236
Не. Отиваме на палатка в Халкидики.
Пея ритуални песни още от вчера Grinning Praynig , обаче дъжда не спира...
Ноо, и ние не се отказваме Hug

Общи условия

Активация на акаунт