Някой има ли такъв диван?

  • 1 755
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 325
Момичета някой има ли такъв диван
 http://www.aiko-bg.com/pictures/BARSELONA_big.jpg
Харесали сме си го, а и ни се стори удобен, но ако някой има такъв може да каже по - добре дали е доволен от него ?  Peace

# 1
  • Мнения: 794
Една моя приятелка има - разтегателен е дори (това за мен е огромен бонус)
Много добри отзиви за него са изказвали !

# 2
  • Мнения: 1 403
Много готин, каква му е цената?

# 3
  • София
  • Мнения: 325
Сега е в промоция и е 994 лв. Да наистина се разтяга, а лежанката е ракла Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 172
Съвет - не купувай диван, без да си го пробвала на живо. Накарай и да ти го разпънат там, на място. Ако имате детенце, гледай да се свалят калъфите и да се перат. Нашият за 1 година е пран 3-4 пъти поне. Виж и как стоят възглавниците върху разтегателния механизъм. Много важно е да има твърда плоскост между тях, иначе ще се деформират бързо.

Нашият изглежда по подобен начин, но беше доста по-скъп - 1600 на промоция, пак оттам. Много е удобен, спор няма. Но, няма ракла, а функцията му разтягане хич не е такъв плюс. 

# 5
  • София
  • Мнения: 325
*SV* ние го видяхме вчера. Беше много удобен на сядане. Но признавам си не попитах дали се свалят калъфките Embarassed а това е голям пропуск като се има предвид опита ми от кухненският диван Crazy
Виж и как стоят възглавниците върху разтегателния механизъм. Много важно е да има твърда плоскост между тях, иначе ще се деформират бързо.
Не те разбрах за коя плоскост имаш предвид. Отзад зад възглавници или вътре в самите тях?  Защото те самите са си нормални възглавници

# 6
  • Мнения: 1 172
Не те разбрах за коя плоскост имаш предвид. Отзад зад възглавници или вътре в самите тях?  Защото те самите са си нормални възглавници
Ще опитам да ти обясня, понеже нямам апарат в мен, за да направя снимка на нашия.

Всъщност неточно съм се изразила - имах предвид плоскост под седалките точно - м/у седалките и механизма за разтягане. Значи приготвяш дивана за разтягане - махаш тези декоративните възглавници, махаш и възглавниците, които играят роля на седалки (самите седалки - те са дунапренени някакви, предполагам, съдейки по нашия). Там отдолу трябва да има някаква твърда плоскост,  която да отместиш и тогава да се покаже механизма. Ако седалките лежат директно върху механизма, то има сериозен риск да пропаднат (да се деформират).

# 7
  • София
  • Мнения: 325
*SV* разбрах те Simple Smile Но при разтягането на диване не се маха нищо. Просто се издърпва под двойката едно чекмедже в което има матрак и се ляга на целият диван плюс на тази изтеглената като матрак част.
Все пак много благодаря за съветите. Hug ще огледаме по добре когато отидем пак да го видим

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 12:47 от npopova

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да, нашия диван е такъв. Избрахме опция да не е разтегателен. Късата му част е ракла, и е много удобен. Възглавниците са с калъфки, които се свалят и може да се перат.

Общи условия

Активация на акаунт