Отговори
  • Мнения: 207
Здравейте момичета.Престои ми раждане и се чудя къде да ида в Торакс или Селена.Интересува ме какви изследвания ти правят преди да постъпиш в клиниката.Аз вече съм решила да родя секцио при пълна упойка.Моля ви дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета.Престои ми раждане и се чудя къде да ида в Торакс или Селена.Интересува ме какви изследвания ти правят преди да постъпиш в клиниката.Аз вече съм решила да родя секцио при пълна упойка.Моля ви дайте ми съвет.

За изследванията може да се обадиш и да попиташ по телефона и в двете клиники. Аз лично съм решила да раждам в СЕЛЕНА. Ако имаш време можеш да прочетеш темата за СЕЛЕНА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0 -дано намериш полезната информация. А за Торакс не мога да кажа нищо-просто нямам наблюдения-както лични, така и от мои познати.

# 2
За Торакс - доколкот знам там все още не се ражда. На мен ми следях аконсултацията там, правеха ми всички необходими изследвания, но раждах в Шейново, защото те нямали родилана зала  newsm03
За София става въпрос

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 13:18 от Fairy Mammy

# 3
  • Мнения: 11
Раждах в Торакс - планирано секцио с епидурална упойка и изобщо не съжалявам. Десетина дни преди операцията се правят необходимите изследвания - кръвни , вагинален секрет- в самата клиника. Ако раждам пак - там ще бъде! Laughing

# 4
az na 3.02.2007 rodih v  SELENA i sam mnogo dovolna---obslujvaneto i usloviqta v dvete AG kliniki sa ednakvi,zatova moslq 4e nqma nujda za edno i sa6to ne6to da pla6ta6 dvoina cena!!!Az ostanah mnogo dovolna-rajdah sekcio sas spinalna upoika i epiduralen katetar prez koito na drugiq den mi vkarvaha malko upoika kogato stanah da se razdvijvam.Kolkoto do izsledvaniqta-vsi4kite si gi bqh napravila predvaritelno,za6toto sam ot Stara Zagora.Uspeh i leko rajdane

# 5
  • Мнения: 959
В самите клиники ще ти направят необходимите изследвания,защо предварително да ги правиш.

# 6
  • Мнения: 27
Раждах в Торакс - планирано секцио с епидурална упойка и изобщо не съжалявам. Десетина дни преди операцията се правят необходимите изследвания - кръвни , вагинален секрет- в самата клиника. Ако раждам пак - там ще бъде! Laughing
и при мен така

# 7
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Родих в Торакс - планирано секцио с епидурална упойка и всичко мина повече от чудесно  Peace
Относно изследванията, както Ванеса писа - 10тина дни преди датата, която ми определиха за раждане - ми назначиха пълна кръвна картина, васерман, урина, кръвна група, вагинален и анален секрет /последните два ти влизат в пакетната цена/. Всички изследвания се правят в клиниката  Peace  Освен това - няколко дни преди операцията, имах и консултация-разговор с анестезиолог  Peace

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 00:33 от lucyl30

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Отиваш там и всичко ще ти обяснят.

# 9
  • Мнения: 319
Родих в "Торакс" - Пловдив. Планирано секцио с пълна упойка и не съжалявам. Препоръчително е да идеш поне 15-20 дни преди термина. Ако имаш направени изследвания, добре е да ги покажеш. Иначе изследването за кръвната група и резус фактора е задължително. И по - добре, защото на мен в Хасково ми бяха объркали резус фактора.

Общи условия

Активация на акаунт