кога отново на работа???

  • 1 213
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Колко месеца след раждане смятате да се връщате на работа? Или иначе казано до кога смятате да си гледате бебоците??? На мен все още ми е толкоеа хубаво с него вкъщи....хич не ми се мисли за работата  Tired

# 1
  • Мнения: 950
Аз лично засега смятам да си я гледам, докато стане на 2 години, но ако се наложи (поради финансови причини) ще се върна и по-рано на работа.

# 2
  • Мнения: 4 546
докато ми плащат 90% от заплатата

# 3
  • София
  • Мнения: 629
мисля да си се гледаме до две години,а и другата година каката ще почне училище и поне в началото ми се иска да съм си вкъщи Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 416
Точно една година гледах Маргарита.

# 5
  • Мнения: 9 050
До догодина по това време смятам да съм в отпуск, защото съм започнала едни курсове по немски, а пък след тях искам и френски да уча. Сега ми е паднало да ми тече стаж, а аз да не работя. Толкова неща мога да си наваксам. А и ми е хубаво вкъщи с детето. Ще изкараме и зимата, а на пролет - ще отивам да се трудя пак.

Иначе, първоначално мислех да се върна на работа още като ми изтекът 315-те дни, но после размислих  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 339
До две години. Сега го пускам на ясла и ако свикне отивам на работа. Не че финансовата страна на въпроса ми е супер, но това са страхотни мигове с детето - първи стъпки,думи и пр. неможах да го оставя по-рано

# 7
  • Мнения: 772
Смятах да започна работа от 1.09.Тогава беба ще е на 1г.3м.,но така се случи,че започнах от1.03 Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 237
Гледах я до 2 г. и 3м.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 718
и аз смятам до края на майчинството да си го гледам
заплатата ми е ниска, нямам стимул да се върна на работа

# 10
  • Мнения: 296
Мисля до две години.

# 11
  • Мнения: 2 336
По принцип е хубаво да си гледаш детето, ама когато те вика финансовата страна на нещата работата се променя.
На запад и след 3 месеца се връщат на работа. Тук обаче схващането е такова, че майката е по - задължена емоционално бебето да гледа, отколкото кариера да прави.

# 12
  • Мнения: 1 233
През есента, живот и здраве, смятам да се връщам на работа. Екатерина ще е на година и половина тогава.

# 13
  • Мнения: 195
С баткото се върнах, когато стана на 10 месеца, но имах безработна баба, на която прехвърлих майчинството. Сега с това бебче живот и здраве, незнам кога ще се върна, но ми се ще да го погледам повечко

# 14
  • Мнения: 10 512
Върнах се, когато беше на 11м - по финансови причини. Прехвърлих майчинството на майка ми и всичко беше супер-хем парички, хем му се радвах, когато не съм на работа. Майка ми обаче не иска да седи повече в София и от вчера са в Ловеч. Няма да ви обяснявам кооооолко ми е мъчно, нямам търпение да си отидем утре вечер при детенцето!
Единственото хубаво нещо е, че за пръв път от 4 месеца апартамента ни е чист и подреден Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт