Сукралфат и ранна бременност

  • 1 045
  • 2
  •   1
Отговори
Моля за мнение!!!Преди 7 дни си направих тест за бременност, който се оказа положителен, но се притеснявам, че всяка сутрин взимам 2 таблетки сукралфат заради обострения ми от месеци гастрит и болките в стомаха. Въпроса  ми е дали мога да го взимам по време на бременност, защото това ми е единственото спасение от разяждащата болка в стомаха? В листовката пише, че нямат наблюдение за употреба при бременност и кърмене и препоръчват да не се използва.
Опитах и с бабешки рецепти с прясно мляко, но то пък ми дразни дебелото черво и гастрита който имам??????????????Помогнете!!! Сложна работа!!! #Cussing out

# 1
  • Мнения: 171
Най добре се консултирай с лекар специално за Ранитидин и Фамотадин зная че не пречат защото и аз имам проблем гастрита по време на бременността ми разрешиха да пия при нужда

# 2
Здравейте! Живея в Корея и няма кого другиго да попитам освен вас, моля ви за помощ. Днес е седмият ден от овулацията ми и получих кафяво зацапване, което се наблюдава при имплантация. Много искам да забременея, но на третия и четвъртия ден от овулацията ми пих бисептол и сега ме е страх... Някой знае ли дали лекарства взимани преди имплантацията вредят??

Общи условия

Активация на акаунт