Момичета, чакам бебе.. а сега на къде..??

  • 621
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 051
е, случи се и при мен.. 8 г.с. и аз изобщо не знам какво да правя.. лекарката беше пестелива, каза "честито", изписа ми но - шпа, фолиева киселина, дуфастон, препоръча да се пазя и това е.. и понеже ми е за първи път аз изобщо не зная как да продължа.. кога да отида отново на лекар..?? необходимо ли е да правя някакви изследвания..?? нищо, ама нищичко не знам.. Cry
помагайте и ако темата е пускана някъде дайте поне линк..  #Crazy около себе си нямам мами дето да са раждали скоро и изобщо няма кой да ми помогне..
разчитам на вас..!!  smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 2 835
Като начало избери си лекар, който да следи бременността ти. Съветвам те това  да е същият, при който имаш намерение да раждаш. Той ще ти каже какви изследвания да правиш. Освен това на първата страница на бг-мамма има страшно много инфо за всичко, свързано с бременността. Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 3 051
благодаря.. чак сега забелязах това и отивам да чета..   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 245
Честито и лека бременност!
Препоръчвам ти да се включиш при мамите, които чакат бебчета през декември ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190684.160 Ако не се лъжа термина ти е 31.12.2007. Там момичетата обсъждат всякакви въпроси от бременността, които вероятно вълнуват и теб, защото сте в еднакъв срок. Представи им се и съм убедена, че ще те посрещнат добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт