Чашки за крем карамел

  • 3 263
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Да знаете къде продават чашки за крем карамел от алпака? Нашите са алуминиеви, а храната не трябва да стои в алуминиеви съдове и искам да си купим нови...

# 1
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Аз си купих от магазин за 1 лев

# 2
  • Мнения: 8 505
Моите са стъклени (дуралекс).Продават се в магазините за домашни потреби-в комплект или на бройка.

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
В Метро има чашки за крем карамел от алпака. Но според мен и дуралексовите вършат добра работа, а и са по евтини. Wink

# 4
  • Мнения: 1 120
и аз да ви питам нещо  Blush
къде мога да намеря форма за торта мече?
търсих в няколко магазинчета за дом.потреби,но не намерих такава.имаха само сърце и страндартните кръгли и правоъгълни форми.за мече не бяха и чували  Tired

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
Въпреки че тук не е мястото искам да ви питам от къде да си взема форми за мъфини?
Предварително благодаря!

# 6
  • Мнения: 2 591
чашки за карамел гледах в кварталния магазин за домашни потреби (по 0,80 лв.)! аз го правя в йена глас  Blush

а форми за торта с различни фигури (вкл. и мече), както и мъфини съм виждала в чужбина! може би тук в по-скъпите и уж заредени магазини ще да има  Peace

# 7
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
И за мъфини и за крем карамел-от магазин за 1 лв. си купих. Имаше и малко по-големи с форма на мида .Нищо чудно да има и за мече.Иска ходене и търсене.Сега дебна да получат и хартиени капсули за мъфини.
 Провери също в ТСМ и Т-маркет.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 814
и аз да ви питам нещо  Blush
къде мога да намеря форма за торта мече?
търсих в няколко магазинчета за дом.потреби,но не намерих такава.имаха само сърце и страндартните кръгли и правоъгълни форми.за мече не бяха и чували  Tired
В магазина на Солинген на Пиротска ги има. Peace  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 120
мерси,ще проверя.дано намеря  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Чашки за крем карамел - ХУБАВИ (от дебела алпака) има в Метро, но си спомням че бяха скъпички Confused

# 11
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
а аз правя крем-карамел в тава Mr. Green

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А как слагате горещия карамел в дуралексовите купички- не се ли пукат ?Карамелът развива много висока температура.

# 13
  • Мнения: 8 505
А как слагате горещия карамел в дуралексовите купички- не се ли пукат ?Карамелът развива много висока температура.

Не се пукат.Ползвам само такива от години,гаф не е имало.

Общи условия

Активация на акаунт