АМ - Розов Хипп?

  • 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 280
Някой давал ли е това мялко?
Педиатъракта ми спомена за него проблема на малката е, че ака много рядко. Досега е пила Фризолак, Физолак+Фризовом, Фризовом и Милумил1. Положението е едентчно ака най често през ден по 1 път. Акотоне е твъро и незнам какъв е проблема и иам ли такъв

# 1
  • Мнения: 668
мила ние сме на синия ам .питала сам в магазините каква е разликата и ми казаьа да къпъжам синия бил по добър.пробваи с него

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Доста млека  е сменила малката за 2 месеца. Може би това е част от проблема с акането.
Остави я да свикне с едно мляко и тогава виж как стои въпросът.


В момента на Милумил ли сте? То е добро мляко, не се сещам да съм чела някой да се е оплаквал, че бебето му се запича от него newsm78 .

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 10:46 от Vivi

# 3
  • Мнения: 2 908
Ами в интерес на истината аз се оплаквах от Аптамила на тази възраст,нищо чудно да се оплакват и от Милумила.Някой беше казал тук че разликата им е няколко калории и ванилията.Добро мляко е това,което бебето харесва и не го запича.Но наистина остави по-дълго време да видиш едно мляко как ще ти подейства.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Конкретно за това мляко не мога да ти кажа нищо. Сигурно е хубаво, но не съм го виждала дори, не знам дали ще помогне в този случай. Дъщеря ми беше на Аптамил и на тази възраст също ходеше през ден по голяма нужда, но с времето нещата се нормализираха. Това не е запек, поне така ми обясни нейната педиатърка. За запек може да се говори едва когато минат 3-4 зни без да е акало детето. Както са казали и другите майки остави я по-дълго време на едно мляко, нека организма свикне с него и тогава сигурна съм, нещата ще се наредят.

# 5
  • Мнения: 171
Бяхме първо на синия Хипп, оба4е нещо се беше свършил на магазина от който пазаруваме и за това купих розов, 4есно казано не видях никаква разлика, нито в вкуса, нито в гъстотата - само в цената  Blush. Дъщеря ми продължава да пие Хипп ве4ер и понякога сутрин и много пъти съм казвала, 4е след вси4ко което сме сменили - Хипп е най-доброто за запек (като изклю4им Фризовом, но той все пак е антирефлуксно, а не мляко против запек)

Общи условия

Активация на акаунт