кой ви гледа децата, след като се върнахте на работа?

  • 1 684
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
аз смятам да започвам, а никак не ми се иска да тръгва на ясла!вие как се справихте!бабите са ни млади и работят!

# 1
  • Мнения: 2 677
Баба му (майка ми) ще го гледа.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 364
Има много такива теми.
Алекс като стана на 2 год и  3 мес. тръгна на ясла и аз започнах работа.

# 3
  • Мнения: 1 733
Ами аз тръгнах на работа, когато Калоян стана на 10 месеца. Моята майка също е млада и работи, но успях да я убедя да й прехвърля майчинството на нея. Освен това , разбира се, й плащам и заплата. На бавачка не бих се доверила...

# 4
  • Мнения: 1 044
Моето дете е на 2 г. и 6м. и тръгн ана частна детска градина, а аз на работа. Още свикваме - две седмици има, от както промяната настъпи. Много е гадно, чувствам се все едно съм го изоставила-плаче всяка сутрин и протяга ръце към мен:"мама, мама..." Дано бързо премине този стрес! Мислех да наема бавачка, но си мисля, че е по-добре да е сред деца, да учи чрез подражание, да общува с връстници, да учи чужди езици и т.н.

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами на яслата и майка ми и ще са двете комбинирано.Както дойде по-удобно.

# 6
  • Мнения: 5 362
Тръгна на ясла.Бабите работят.

# 7
  • Мнения: 4 965
На 2 г. и 1 мес, тръгнаха на ясла.
Преди това работех от вкъщи и си ги гледах сама.
Сега - след градина ги взема баща ми (той свършва най-рано работа от всички). Когато са болни и не са на ясла, ги оставям на моята баба - трудно й е, но се справя. Понякога викам и една жена да й помага.

Майка ми работи. Свекърва ми живее на вилата - на 30 км. от София и трудно може да се включи.

# 8
  • Мнения: 620
Аз се спасявах с комбиниране на баби, при все че едната живее в друг град, другата - в друга държава Simple Smile Голям хаос беше, живеехме в грарсониера бррррррррррр

Повечето от колежките ползват услугите на бавачки, и са доволни.

# 9
  • Мнения: 528
Бабите за какво са бабите.Само да му се радват от страни.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 610
Предимно мъжа ми,че работи два на два и по-често нощна,а когато е бил дневна се комбинира с някоя баба.Това беше за баткото,сега за бебо май пак така,че ще го оставям по-малък на1г и не ми се иска да тръгва на ясла толкова рано,пък и свекърва ми се пенсионира тази година и се надявам да се включи(колкото и да не и се иска Mr. Green) по-сериозно.

# 11
  • Мнения: 576
Няма кой да я гледа. Майка ми е млада и работи, свекърва ми е болна и стара(ама, като й кажеш,че е стара се засяга). И дветв са извън София. На работа ще тръгвам, когато Рая тръгне на ясла, някъде догодина април месец.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На ясла е,но аз още не съм тръгнала а изчаквам да се адаптира.

# 13
  • Мнения: 2 271
Ще я гледа майка ми!(Не е пенсионерка и ще напусне работа).Предпочитам го пред яслата!

# 14
  • Мнения: 248
Тръгна на ясла. Лошото е, че много боледува и аз постоянно трябва да съм в болнични. И двете баби работят е не мога да разчитам на тях.

Общи условия

Активация на акаунт