Как да го накарам да си държи шишето?

  • 503
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Марти е на 9 месеца и все още не иска да си държи шишето ooooh! Може,но не иска.Аз си го обяснявам с факта , че го кърмя.Поне така си мисля,че хранените бебета с АМ по-бързо се научават да си държат шишето newsm78 Дайте съвет какво да правя Моля ви   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Вярно е,че кърмените бебета по трудно свикват.И моят Марти още не може да се научи,а от 2 месеца вече пие вода.Забелязах че откакто му купих чашата с накрайник(тя има и дръжки),прави някакви опити.Съжалявам че не можах да ти помогна,но и аз съм в същото положение.

# 2
  • Мнения: 222
Дъщеря ми се нау4и съвсем скоро, а не съм я къмила дълго, така 4е според мен не е заради кърменето.Сутрешното мляко й го давам в леглото сама да си го пие, слагам я да легне давам  шишето и й нагласях ръ4и4ките, сега ве4е сама го прави, ляга и си поема шипето изпива го,става, изхвърля го на земята сме готови.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Моя син посяга от 8-мия месец, повече за да си гали шишето, както галеше мен, когато го кърмех.
За да го науча да пие вода, му давах шивето с вода да си играе ( докато не почне да се къпе ) и така се научи.
Шишето с мляко не му давам. Тава са моментите ни сутрин и вечер, когато се гушкаме и вечер заспива сладко в мен. Не искам да се отучва скоро.

# 4
  • Мнения: 5 183
Шишето с мляко не му давам. Тава са моментите ни сутрин и вечер, когато се гушкаме и вечер заспива сладко в мен. Не искам да се отучва скоро.

 Hug Heart Eyes Peace

# 5
  • Мнения: X
дъщеря ми изведнъж една вечер след къпане беше на 8 месеца посегна към шишето с мляко и от този момент всяка вечер самичка пие  и през деня сока,чай също. нашите шишета нямат дръжки.сега е на година и  почти два месеца и например не иска да пие от чашка с накрайник.просто децата сами знает кога какво могат.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Не мисля, че е до кърмено, не-кърмено бебче, а по - скоро до характер.
Моят син беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО кърмено бебе, а си държеше шишенцето с водичката от 5 - ия месец.
Той тогава и се сети да пие вода, де...  Embarassed ooooh! Whistling

# 7
  • Мнения: 196
Благодаря ви мами за отговорите   bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
Бебка преди месец започна сама да си държи шишето.Слагам и биберона в устата и пускам шишето,сама си го хваща и пие.Така се научи.

# 9
  • Мнения: 393
А защо трябва да го накараш да си държи шишето newsm78 Според мен пробвай с чаша с накрайник и дръжки Hug

# 10
  • Мнения: 196
А защо трябва да го накараш да си държи шишето newsm78 Според мен пробвай с чаша с накрайник и дръжки Hug
И това съм опитвала не иска.Дадох 14 лв за чаша на Авент и пу  ooooh! ,но пък от сламка пие с удоволствие.Някои мами казват,че е рано за възрастта му newsm78 Не можеш да ги разбереш тия деца

Общи условия

Активация на акаунт