Отговори
  • Мнения: 1 263
Коя е причината,заради която напълняхте или сте пълни и кой е мотива,който истински ви ентусиазира да се заемете сериозно с отслабването?
А ако се окаже,че почити всички имаме сравнително сходни причини и мотиви,тогава защо някои напредват по-бързо от други?
Въпрос на дициплина или мързел е това доколко се вземаме в ръце?
Или много зависи от това по какъв начин се възприемаме като жени?

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 20:28 от mummy

# 1
  • Мнения: 27 524
Много хубава тема.
Причината за мен не е една - малко се движа тук, не ми пука как изглеждам, тъй като не се виждам почти с никого, не нося хубавите си дрехи, а те вече не ми стават, храня се лошо, пия бира.
Скоро обаче се прибирам, трябва да си вляза в старите дрешки, а и ще ходя на море и ето ти стимул, дано успея  Tired

# 2
  • Мнения: 822
Ами аз такова  newsm78 , след ражданията, нали разбирате!  Embarassed
Но това в никакъв случай не е извинение, защото познавам доста слабички майки и на повече от две деца дори.
А мотивът ми за отслабване  - ще ставаме кръстници и като тръгнах по магазините за костюм познайте, нищо не ми стана, а това, което ми ставаше изглеждаше ужасно на мен! Та така се мотивирах да заприличам на човек  Laughing!

# 3
  • София
  • Мнения: 66
И на мен ми харесва темата Simple Smile.
Аз по принцип съм предразположена към надебеляване и най-малкото нещо оказва влияние на килограмите .Имам чувството,че от въздуха,който дишам пак пълнея #Crazy.
Аз драстично напълнях след раждането-застояването в къщи,питателния режим покрай кърменето и спокойния живот в общи линии.
В нито една стара дреха не си влизам,аз дори не се харесвам така,не се чувствам добре,нямам самочувствие.Какъв по голям мотив от това да се чувствам добре в собствената си кожа Grinning.
Знам,че при мен нещата ще станат бавно,но и не бързам,защото така лесно не се свалят 20кг Shocked.
Ще се наслаждавам на всеки свален килограм и на всеки сантиметър по-малко Laughing

# 4
  • Мнения: 46 509
Причината- хормонални таблетки.

Мотива- не се чувствам добре в кожата си.

Сега съм с около 10 кг. по-малко отколкото преди да забременея, но имам да свалям още много Tired

# 5
  • Мнения: 3 647
Коя е причината,заради която напълняхте или сте пълни и кои е мотива,които истински ви ентусиазира да се заемете сериозно с отслабването?
заседнал живот  + СПЯ (синдром на поликистозните яйчници) , объркани хормони и високи нива  на секреция на инсулин + съмнения за Хашимото  Flutter Flutter много в едно

коя е мотивиращата  причина - след диагностицирането на всичко това видях, че вината не е само моя и се взех в шепички и започнах да се боря със заболяванията си + затластяването което  ги  съпътства
 Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 2 147
Темата е супер newsm10
Ами от стрес (напрежение), и за да не  #Crazy си похапвах сладичко ooooh!,  и така 12 кг отгоре Crazy
Трябва да ги сваля, защото не се чувствам аз -  по принцип не съм от много слабите, но  от приятно оформените да Simple Smile

# 7
  • Мнения: 893
Освиних се заради храните за бързо хранене, безалкохолните...сладките неща!
Стимулът ми...на 17 съм, а тежа 65 кг.  ooooh!След година съм абитюрентка...а ме е хванал такъв целулит...искам да изглеждам добре, за да се чувствам добре!
Скоро съм и на море, няма да ми висят телесата я!  Joy

# 8
  • Мнения: 1 975
 smile3501 smile3501 smile3501 на авторката Heart Eyes

Аз никога не съм била слаба, но приятно закръглена. След като забременях качих мноого - 20кг от които се боря с близо 10 #Crazy, вече нещата започнаха да влизат в релси, но много ми се иска да бъда слаба, а не закръгена. Ето това е причината - да си погаля егото малко Flutter

# 9
  • Мнения: 1 424
Страхотна тема  Peace
Причината заради,която напълнях- Бях подложена на силен стрес и много проблеми в продължение на една година  Confused, а и лесно качвам кг. Резултатът е +18кг за около година  ooooh!
Мотива ми да отслабна- Искам да изглеждам добре и да се чувствам добре в кожата си  Flutter  Освен това съм на 19г и е нормално да  се грижа за външния си вид и да се стремя да излеждам,колкото е възможно по-добре   Peace

# 10
  • Мнения: 1 169
Ами причината да напълнея толкова много е, че имаше един период през който се разболявах много често от бъбреци става въпрос за през месец два не можех да излизам от болка пиех много лекарства както и ми казаха, че имам синдрома на Хашимото (увеличена щитовидна жлеза) Това се случи преди 2 години до тогава всичко беше ок не бях повече от 53-55 кг. но ето че сега съм цели 67кг.
Стимул ми е това, че не се чувствам добре когато се погледна в огледалото се виждам толкова обезформена сякаш не съм аз Crazy Mr. Green. И така трябва ми малко стимул, че вече се чувствам неуверена в себе си, че мога да направя каквото и да е било с тези килограми  smile3518

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
при4ини, много и по4ти половинвековни! хормони, лакомия, тъпкане като малка, гамаглобулини, гуша, 4 бременности, 3 операции, застой, стрес, кърмене! сега искам да съм аз на 24 г, тогава си бях такава каквата исках да бъда, дале4 съм от килцата, но не искам да се откажа, преди крити4еска е по-добре да си вейка, после така или ина4е се става меца!

# 12
  • Мнения: 552
Я и аз да се разпиша
Напълнях заради хормонални таблетки, обездвижване - работата ми е седнала на стола пред компютъра, невъзможност да спортувам - работех по 14-16 ч. на денонощие и просто нямах сили за нищо друго, хапвах си порядъчно, за да имам сили...
Мотив - не се харесвам, ама никак.
Един ден една съседка ме попита дали не съм бременна  #Crazy и ме шокира, та реших да се взема в ръце

# 13
  • Мнения: 928
причина- застоял начин на живот,зимата,също така и се преместих да живея в Германия и всичко,което не съм виждала по магазините в БГ го опитвах,но то причини да си измисляш........... Whistling
мотив- от малка съм си позакръгленичка с излишни около 3-4кг,баща ми е шофьор на тир и все носеше разни шоколади и ядки,които нямаше в нашите магазини и ето резултата,но до преди 5 години тази моя визия не ми пречеше.Незнам какво ме захапа и като казах,че ще слабея и ще изглеждам добре ...... И така до днес.Все съм на диети в гонене на идеалното си тегло и като го постигна минава време и се отпускам и пак ..........Един омагьосан кръг Banghead

# 14
  • Мнения: 2 829
причината за пълнеенето ми----когато изпадна в нещо като депресия Winkтогава хич,ама хич не ми пука как изглеждам.Аз бързо напълнявам,,но за сметка на това бавно свалям---
стимула да отслабва е,когато ---незнам и аз---всеки път е различен---

Общи условия

Активация на акаунт