Камъни в бъбреците

  • 619
  • 6
  •   1
Отговори
На 2 години изхвърлям камъни от бъбреците си. До тази година беше само десният, а вече и от левият бъбрек! Не мога да опиша какви болки преживях. Имах 2 вдясно и 1 вляво. Ходих при колко лекари не знам. Казват ми течности и диета! То нали има различни видове камъни. Спазвам диета за единия вид, който съм изхвърлил и получавам от другия! И така порочен кръг! Писна ми! Искам помощ! Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 175
Аз излекувах моите с хомеопатия.Имах  малки камъчета в двата бъбрека,но след може би 9 месеца лечение  камъните ги нямаше.                       

# 2
А какво си пила? Можеш ли да ми кажеш?

# 3
  • Мнения: 175
Отиваш на класически хомеопат,които ще определи  точното л-во за състоянието ти .За всеки л-вото е различно.     

# 4
Аз излекувах моите с хомеопатия.Имах  малки камъчета в двата бъбрека,но след може би 9 месеца лечение  камъните ги нямаше.                       

 Laughing Laughing Laughing....."Аз излекувах моите с хомеопатия.Имах малки камъчета, а сега са вече скали..."  Laughing Laughing Joy

# 5
Ок! Благодаря ти! Ще опитам и там!

# 6
няма спасение мен ме оперираха и след два месеца пак същата история и какво следва нова операция   а докога ще е така никой не знае

Общи условия

Активация на акаунт