пенетрационен тест

  • 965
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 904
Момичета предстои ни да правим пенетрационен тест в Майчин дом ст.224 някой минал ли е по този път и какво точно представлява и вървили заедно със спермограма на нас са ни назначени заедно

# 1
  • Мнения: 904
този тест поема ли се от касата, и имате ли прадстава колко струва

# 2
  • Мнения: 904
Много ви моля дайте някаква информация

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Не правете спермограма в Майчин дом! Не са достоверни!
Направете я в специализирана клиника по стерилитет.

# 4
  • Мнения: 904
Жабче, Коларов ми е назначил изследванията в Майчин дом ние имаме и една от Шейново и казаха че резултатите са добри

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Не са достоверни, на всички мъже спермограмите там са с почти еднакви показатели.
Хитът е 90-95% нормална морфология на сперматозоидите  Shocked
По-добре направете една и в клиника по стерилитет, там ембриолозите са много добри. Да видите поне има ли за какво да се притеснявате, а не да си губите времето в безсмислени изследвания.
Има много случаи с фалшиво хубави спермограми, правени именно в Майчин дом.

# 6
i az otdavna ne sam hodila v majchin dom, no njama i da otida pak. az za sebe si ne bjah nikak dovolna, a i moi drujki mnogo sa mi se oplakvali.

# 7
  • Мнения: 7 718
Бягай далече от Майчин дом.

# 8
# 9
  • plovdiv
  • Мнения: 519
И нашата спермограма в Майчин дом беше отлична,а после се оказахме с мъжки фактор.Иначе пенетрационният тест върви със спермограма.Взимат и твоя цервикална слуз и я тестват с доказана сперма с оплодителни способности.Същото правят със спермата.Ако потърсиш във форумите много добре е обяснен пенетрационният тест.

# 10
  • Мнения: 2 423
Не са достоверни, на всички мъже спермограмите там са с почти еднакви показатели.
Хитът е 90-95% нормална морфология на сперматозоидите  Shocked
По-добре направете една и в клиника по стерилитет, там ембриолозите са много добри. Да видите поне има ли за какво да се притеснявате, а не да си губите времето в безсмислени изследвания.
Има много случаи с фалшиво хубави спермограми, правени именно в Майчин дом.
Бягай далече от Майчин дом.
НЕ В МАЙЧИН ДОМ

# 11
  • Мнения: X
защо не е в майчин дом? всеки сам решава къде ще се изследва.аз лично забременях в майчин дом и сега имам дъщеричка на годинка.а щом доктор коларов каза да направи това изследване тярбва да направи. аз благодарение на него забременях .успех.

Общи условия

Активация на акаунт