Оглеждате ли се във витрините на магазините?

  • 3 583
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Дали всички жени(че и мъже) го правят?

Аз всеки път като мина покрай витрина без да искам за части от секундата, докато вървя, хвърлям поглед. Съзнателно или не, но го правя...

А във Варна има една сграда, която отдолу е цялата с огледални стъкла, а отвътре работят хора..Веднъж имах работа от другата страна и докато бях вътре, всичките хора, които минаха, се обръщаха да се оглеждат във витрината..Голяма майтап е да гледаш отвътре навън,нищо неподозиращите, оглеждащи се хора Joy

Е, оглеждате ли се и вие?  Wink

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
да Embarassed

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Когато се харесвам - да.
Ако не съм във форма, избягвам всякакви отразяващи повърхности, за да не се потискам.  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 622
4 на 0 за сега..

ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

# 4
  • Мнения: 5 622
Аз пък доста често като се огледам и видя, че съм се примерно изгърбила, веднага вдигам рамене  Crazy Значи едно такова мероприятие, може да бъде и полезно  Flutter

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,дори мъжа ми често когато сме двамата ми прави забележка!

# 6
  • София
  • Мнения: 211
о да:)

# 7
  • Мнения: 2 550
ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 849
Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking

# 9
  • Мнения: 5 622



ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy
И на всичкото отгоре, както вече споменах, е много смешно, ако го наблюдаваш от другата страна на витрината  Laughing

Но факт. Всички или повечето го правим(не става дума за оглеждане и спиране за стискане на пъпки, прмерно, а за хевърляне на поглед  Wink )

# 10
  • Мнения: 6 615
Оглеждам се и още как  Laughing

# 11
# 12
  • Мнения: 5 622
Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking

Според мен това оглеждане е нещо като поглеждане към гол мъж(съвсем гол) на плажа или в деколтето на по-разгърдена жена. Някак неизбежно е. Без да искаш го правиш  Crazy

# 13
  • Мнения: 27 524
Хе хе, има често скрити камери зад тези витрини. Понякога се оглеждам, да, не винаги, но често. Готино е, не се притеснявам, не се впечатлявам, ако някой се оглежда, супер, че ги има  Party

# 14
  • Мнения: 2 407
Да, какво да се прави, хвърлям си по едно око Wink

Общи условия

Активация на акаунт