Together Петко with the men

  • 1 328
  • 13
  •   1
Отговори
Ми....аре да взема да се включа и аз към татковците вече Simple Smile
Има-няма към ноември с милата ми ще си имаме най-сладкото зайче на земята (това със сигурност Stuck Out Tongue )
Едно ми е такова, как да кажа ... Развълнувано, отнесено и т.н., но това все неща, дето са ви до болка ясни предполагам tooth

Та...добре съм дошъл сред вас или нещо бъркам ?!? newsm58

# 1
  • Мнения: 5 539
Oha! ЧЕСТИТО!
Айде лека и безпроблемна на бъдещото майче!
А ти да се грижиш за нея и да си я глезиш Flutter

# 2
Цитат на: lilita
Oha! ЧЕСТИТО!
Айде лека и безпроблемна на бъдещото майче!
А ти да се грижиш за нея и да си я глезиш Flutter


Аз това майче си го обичках много, МНОГО и преди това, а сега направо не знам ... пък и след това - още повече не знам  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3
Айде честито и от мен.И аз съм кандидат татко ама ние сме малко по-рано,юни.Май дъщеричка ми се очертава Grinning

# 4
  • Мнения: 1 533
Страхотна новина!!! Честито и на двама ви с Никси!!! Grinning

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Честито!
Надявам се сте преживели много романтично момента на разбирането, че момичето е бременно. Някак си ми звучи правилно най-романтичният мъж във форума да получи такава добра новина, а пък и 14-02 си е една много удачна дата.  Heart Eyes  Grinning
Аз имах подозрения, че може да е някое от момичетата във форума Искам бебе, които се похвалиха на 01-03... ако е Никси-поздрави и на нея-много късмет и щастливи моменти, ако не е - просто същите неща на другото момиче Laughing

# 6
Честито и  да се напраи6 на "МАЙМУНА" по този повод  beer  beer3

# 7
  • Мнения: 3 550
Честито! На теб и бъдещото майче! Много се радвам, че татковците се умножават. Много сладък форум. Когато се шашна от цезарови сечения, кървене, колики и т.н във форума на майките, влизам тук и страшно се развеселявам.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Цитат на: Steisi
Честито! На теб и бъдещото майче! Много се радвам, че татковците се умножават. Много сладък форум. Когато се шашна от цезарови сечения, кървене, колики и т.н във форума на майките, влизам тук и страшно се развеселявам.

Хаххахаха и аз така!
И честито на новобъдещия татко! Flutter

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Цитат на: artmika
Ми....аре да взема да се включа и аз към татковците вече Simple Smile .....Та...добре съм дошъл сред вас или нещо бъркам ?!? newsm58


Не бъркаш!
Добре си ни дошъл.
Тепърва започват емоциите при теб.
Насреща сме!
Успешно сЪбременеене  Grinning

# 10
Страхотна новина! 4ЕСТИТО!
Едно голямо Браво за страхотните думи и 4увства към бъдещата майка. Да останеш все такъв!

# 11
  • Мнения: 3 562
Добре дошъл  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 077
Добре дошли... Grinning
Милата пускаш ли я тук или си го пазиш това местенце за себе си?
А относно до болка познатите емоции .... ами винаги са нови и неповторими...струва ми се.

# 13
Цитат на: Mini
Страхотна новина! 4ЕСТИТО!
Едно голямо Браво за страхотните думи и 4увства към бъдещата майка. Да останеш все такъв!


Нито искам, нито мога, а и тепърва накъде да се променям ?!? Laughing
Романтичен едва ли съм, но ако това означава да си казвам и показвам чувствата в прав текст - да, такъв съм, такъв си се харесвам и силно се надявам, че такъв ме харесват  Twisted Evil

//едит

Благодаря на всички за топлите думи ...
На тези, които ги спестиха - също! ppp

Общи условия

Активация на акаунт