Магазини за пердета в София

  • 3 323
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Моля, да ми препоръчате магазини за пердета в София

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Отсечката на ул"Екзарх Йосиф" - от Синегогата до Женския пазар - пълно е с магазини - има и евтини и скъпи пердета Hug

# 2
  • Мнения: 1 212
Отсечката на ул"Екзарх Йосиф" - от Синегогата до Женския пазар - пълно е с магазини - има и евтини и скъпи пердета Hug

..и в обратна посока - от Женския пазар към Пиротска пак се оглеждай  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 541
Моите са от Илиенци - има пердета на няколко места, но тези, при които си ги купих, ми ги и ушиха по желания размер и съм много доволна. Влизайки от главния вход, магазина се пада на централната алея вляво, малко преди да се завие наляво към новото хале. Пред магазина има навити топове пердета. Името звучеше на турски /не си го спомням/.
Излезе ми доста по-изгодно от другите магазини. Пазарих се за цената /свалих още 1-2лв/метър/ Имаше страхотен избор!
Успех!

# 4
  • Мнения: 439
Мойте също са от Илиенци-голям избор и добри цени(правят и отстъпки).По центъра са същите,но на по-високи цени

# 5
  • Мнения: 252
много жи благодаря момичета!

# 6
  • Мнения: 10 604
Отсечката на ул"Екзарх Йосиф" - от Синегогата до Женския пазар - пълно е с магазини - има и евтини и скъпи пердета Hug

Toчно от там в четвъртък си купихме пердета от разпродажба. Някои цени са наполовина. Магазина се казва Дом Хармония и е по-близо до Мария Луиза. За 130лв си купихме 14м. тюлени и 6м. плътни завеси.
Много съм доволна Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт