Къде в Хаджи Димитър..

  • 594
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Чува ли ли сте за магазин в Х.Димитър на който му казват къщата или може би така се казва,за бебешки и детски дрешки
Ако някоя мама има идея къде е нека ме ориентира

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Даяна и Ники
Бебешки и детски трикотаж жк.'' Х.Димитър'',
ул.''Ильо войвода'' 30, къща   

# 2
  • Мнения: 1 409
Мерси   bouquet

# 3
  • Мнения: 439
Внимавай евтино,но не много качествено.Купих 2бодита който като ги закопчая се разминаватт.е.(от една страна има повече плат).Там ги шият.Повече не ходя там,предпочитам скъпичко,но качествено

# 4
  • Мнения: 1 217
Аз пък съм много доволна,като се разровиш се намират чудесни дрешки.

# 5
  • София
  • Мнения: 659
Вярно е, че някои от нещата не струват, но има и такива, които си залужават.
 Когато реших да махна памперса на Ники купих гащички от там и повечето от тях се разшиха или им се развали ластика, но за 1лв. бройката то се очаква - на мен лично за тази цел ми свършиха работа и вече мога да си купя и по-качествени. За зимата купих бодита с дълъг ръкав от там и не са мръднали, въпреки,че видяха много пране (само на едно от бодитата му се появи дупчица до копчето). Много съм доволна и от елеченцата от полар по 4-5 лева бяха, имаме и едно долнище, което се носи постоянно и си е като ново, а пак беше около 4лв. Чорапките там пак са малко по-евтини отколкото в магазините.
 Общо взето аз си знам, че техните неща не са най-качествените и си преценявам дали да взема нещо или не, но е факт, че ми се е случвало и от скъпи дрехи да уцеля с дефекти, така че трябва просто да се гледа добре това, което ще се взима.

# 6
  • Мнения: 40
От там си купувам 90% от бельото на детето и съм страшно доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
От там си купувам 90% от бельото на детето и съм страшно доволна.
И аз така Peace

# 8
  • Мнения: 3 886
Не съм доволна от тази къща.Много скъпо почти колкото в детските магазини а и много некачествено Naughty Thinking Crossing Arms ooooh!

# 9
  • Мнения: 126
И аз не съм доволна от качеството, а и разликата в цената в сравнение с други български аналогични стоки е минимална.

Общи условия

Активация на акаунт