Антицелулитни терапии - ефект?

  • 4 530
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, не се и съмнявам че темата за антицелулитните програми е преексплоатирана във форума, но ме интересува особено сега, преди да дойде времето за море - доволни ли сте от антицелулитните програми, на които сте се подлагали - било масажи, целутрони и др.? И защо всички се активизираме да спортуваме или да се стягаме главно преди почивка?

# 1
  • Мнения: 1 906
Преди известно време проявявах интерес към целутрона, но така и не опитах.
Много съм доволна от медения масаж, който сама си правя в комбинация с тренировки на степера. Има резултат!!!

# 2
  • Мнения: X
Ръчен масаж с мед в домашна обстановка - потресаващ резултат, изисква само 15 минути, за цената няма да коментирам, щото няма такава при мен - имам си чист, домашен мед  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Има ефект разбира се от тези процедури, но целулитът се появява отново...трябва освен процедурите (каквито и да са те) да се наблегне на правилно хранене, приемане на течности (без газирано) и много движение...но отърване от целулита напълно и завинаги няма, но пък с труд и упоритост може да се намали значително... Peace

# 4
  • Мнения: 64
Ръчен масаж с мед в домашна обстановка - потресаващ резултат, изисква само 15 минути, за цената няма да коментирам, щото няма такава при мен - имам си чист, домашен мед  Mr. Green
може ли да обясниш какво представлява този масаж с мед, че много ме заинтригува newsm78 как  го правиш, колко често, абе разказвай всичко Simple Smile аз единственото, което правя в домашни условия и определено забелязвам ефект Peace е обилното търкане с утайка от кафе   Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Има ли значение какъв ще бъде медът? Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Освен, че не трябва да е захаросан друго няма значение  Peace

# 7
  • ES
  • Мнения: 2 172
А движенията какви са и сам можеш ли добре да се масажираш?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз съм масажистка и наскоро коментирахме точно масажите с мед в една друга тема, но не мога да я намеря  #Cussing out
по принцип аз съм правила този масаж само на гърба, а за борба с целулита са нужни по силни движения, момичетата казват, че има ефект ... ще потърся другата тема  Peace

# 9
  • Мнения: 9 865
Включвала съм се и в другите теми, но ей ме на отново...
Като начало целюлитът ми не беше много, но беше видим на характерните места - външна страна на бедрата и дупарката.
Започнах с водата - водата е основното, трябва да се пие...
Ползвах утайка от кафе с което много упорито по време на къпане масажирах с кръгови движения (и с ръка, и с гъба) проблемните зони.
Ползвала съм специални гелове (душ) - кафето е по-добро.
След банята - мазане+масаж със специално етерично масло против целулит Тисеранд (има розмарин в него май)
Мажа се и с Дева...
Масажирам се с колан с дървени ролки...
Ефектът е наистина виден, ако не стисна кожата целулитът не се вижда. (извод: не очаквайте чудеса)Вече не правя така усилени терапии, но редовно правя по някоя от тези процедури за профилактика.
НЕ съм ходила на специални масажи, защото са ми скъпи, иначе знам, че имат много добър ефект.
Благодаря за идеята с меда, не съм пробвала, а той е все под носа ми Simple Smile!!!
Най-важно е да се подобри кръвообръщението на целули-зоните

# 10
# 11
  • Мнения: 1 005
аз съм привърженичка на парафангото, защото с него най-бързо боря целулита, но една процедура трае към час и половина и все не ми остава време, но в комбинация с антицелулитни масажи просто е супер.и в предвид дупето си май трябва да се стягам за лятото

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз съм привърженичка на парафангото

Какво е това?

# 13
  • Мнения: 1 906
А движенията какви са и сам можеш ли добре да се масажираш?
Движенията са елементарни. Само се пошляпваш. Болезнено е!!!
Аз правя масажите през ден. Днес ми е точно такъв.

# 14
  • Мнения: 86
Темата ми беше провокирана от следното - разглеждам колко много е спрягано по темата целулит............лично съм ходила на целутрон с тайната надежда, че едва ли не с магическа пръчица и за един курс от 10 процедури всичко ще изчезне (по начало имам само отзад на бедрата, но аз знам че е там и ме притеснява много).................но за съжаление, наистина си трябва постоянство............дори ако човек използва само специализирани антицелулитни кремове! newsm10 Имам приятелки, които бяха направили 4-5 курса целутрон, които ги комбинираха с ръчен масаж и единственото, което им остана бяха многобройните синини (а както знаем при добър антицелулитен масаж синини не трябва да има) и идеята, която им натрапваше козметичката, че видиш ли няколко см. от бедрата и дупето са си отишли................. smile3516
Ето, виждам, че сред нас има и жени, които са се справили с този проблем............за което мога само шапка да ви сваля момичета smile3501

Общи условия

Активация на акаунт