Детето започна да се държи странно...

  • 1 762
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
Събуди се тази сутрин с рев-писък и започна да се тръшка в леглото , да се върти много бързо като пумпал и да си удря главичката в таблата , като го взема на ръце прави мост , подскача   като див звяр.........ужасно съм притеснена.....да звъна сега на лекар какво да обясна...хипер нервност ли е ?...
И преди се е тръшкал така  , но скакто сега...пък и да се събуди чак
      В момента е с бронхит и  има кашлица няма температура, имунизиран е за менингит ( с рентаксим)Вчера пък следобеда падна по гръбче , но не се разплака - има ли връзка?....

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Какво стана говори ли с лекар? За мен това е спешно...

# 2
  • в Низината
  • Мнения: 705
Веднага го заведи на лекар!!!

# 3
  • Мнения: 941
Веднага го заведи на лекар!!!
ама наистина веднага!

# 4
  • Мнения: 275
       Естествено , че го заведох на лекар веднага  , но при личната и коментара и беше неестествен и звучеше точно така:
                  " Откъде да знам какво му е било, нали е болно нормално е да се буди нощем...."  #Crazy #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Crazyкоментара е излишен
За падането каза , че щяло да го боли все пак ако е сериозно...
        Само сутринта може би стопих 1 кило от притеснение , а детето си заспа най -спокойно след екшъна  и се събуди много весел , дори на прегледа ( винаги така става)  танцува и пя песни на  личната и ..нямам думи вече...какво да кажа....какво да правя????
Ще го следя разбира се ...ако пак стане нещо подобно на какъв лекар да го заведа newsm78
Благодаря за вниманието майчета

# 5
  • Мнения: 4 414
ушите проверявали ли сте? щом е болен, може да се е пренесъл проблемът...това поведение на това ми прилича.
дано сте се разминали с неприятностите Praynig

# 6
  • Мнения: 1 942
Ами да натисни леко ушичките, виж за лимфни възли под челюста, опипай коремчето, погледни зъбките т.е. гледаш дали не го боли нещо. Ама и какво очакваше да ти каже личната?  Laughing

# 7
  • Мнения: 160
да не би да е сънувал кошмар. newsm78

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Моята дъщеря изпадна два пъти за един ден точно в такъв пристъп. Оказа се отит...

Общи условия

Активация на акаунт