Опитахте ли новата зеленчукова каша на "Слънчо"- "5 зеленчука"

  • 1 945
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Какво ви е мнението за тази каша. Тя е млечна без глутен, на вас хареса ли ви и дали детето ви я яде с охота?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не съм.Не съм давала никакви зеленчукови каши.

# 2
  • Мнения: 287
не съм давала но предвид, че не харесва плодовете - ще пробвам! Peace

# 3
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Купих я преди месец и съм я правила 3 пъти. Не ми хареса как става сместа. Много трудно се разбива и става на топчета. Лепкава е много. То за толкова пари какво да искам. Нека и други се изкажат.

# 4
  • Мнения: 729
Купих я преди месец и съм я правила 3 пъти. Не ми хареса как става сместа. Много трудно се разбива и става на топчета. Лепкава е много. То за толкова пари какво да искам. Нека и други се изкажат.
Сложи по-вече вода и по-хладка и няма да стане лепкава и на топчета.Аз в момента давам каша на ХИП - праскова и банан и изобщо не ми харесва , нищо че е по скъпа.Не се усеща вкус нито на праскова нито на банан.На Слънчо кашите поне имат някакъв вкус .И бебка ги харесва.

# 5
  • Поморие
  • Мнения: 51
Моята девойка,я хареса - водата на стайна температура и количество колкото трябва да стане по - рядка и хомогенна.Ние сме на 8м.,имахме на гости кака на 1,1г също си я хапна с удоволствие.

# 6
  • Мнения: 27 524
 Sick
И картофи взимах на Милупа, и моркови на Милупа и пак  Sick

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не знаех че има такава, ще я пробвам Peace

# 8
  • Мнения: 1 157
Купих я преди месец и съм я правила 3 пъти. Не ми хареса как става сместа. Много трудно се разбива и става на топчета. Лепкава е много. То за толкова пари какво да искам. Нека и други се изкажат.
Сложи по-вече вода и по-хладка и няма да стане лепкава и на топчета Peaceи аз я приготвям така ,моята малката много я харесва

# 9
  • Мнения: 2 159
не знаех че има такава, само плодови сме папали Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Не знаех, че има зеленчукова каша. До сега сме хапвали само плодови, но може да пробваме и тази  Peace

# 11
  • Мнения: 230
Аз пък си я правя с АМ, абе яде се. Мирише на купешко пюре от картофи.

# 12
  • Мнения: 4 418
А това проучване от фирмата производител ли е? Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 315
А това проучване от фирмата производител ли е? Crossing Arms
Браво, мимозка  Joy Не бях се сетила

# 14
  • Мнения: 1 294
ДА, малката се потрисаше от нея Sick.И аз я опитах после-противна е.

Общи условия

Активация на акаунт