Питане за Охрид

  • 931
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 418
На 11.06 нашите имат годишнина. Искаме да им подарим екскурзия до Охрид. Отдавна искат да идат, а все не намират време. Ако някои е ходил с тур оператор, мола да сподели впечатление от хотелите. Добри ли са или не?
Благодаря Ви!

# 1
Незнам да не прозвучи като реклама, но препоръчвам Бохемия! Hug

Ходих по повод на моя годишнина с приятеля ми миналата година - октомври! По-хубаво дори от колкото очаквах! 3-дни, 2-нощувки, като маршрута така е подбран, че няма дълги преходи, без почивка и интерсни неща за разглеждане и дори хора като мен, които не обичат да пътуват, понасят много лесно пътуването! Заплащането според условията - ние бяхме в хотел и със закуска и с вечеря, имаше хора, които бяха настанени в студио - много бяха доволни и те! Иначе предварително ти казват всичко и плюсовете и минусите - няма никакви изненади! Организацията перфектна - всичко по час, като навсякъде отделено нужното време, информация много- момичето екскурзовод много усмихнато и ерудирано! За Охрид какво да кажа - приказка! Simple Smile Беше края на октомври, ама там топло, красиво, едно морско настроение - по къс ръкав съм се разхождала! Хората в Македония дружелюбни и доста добре настроени към туристите! Има какво да се види! Навсякъде се чувстваш все едно си вкъщи, пък и как иначе, всичко там е България! Simple Smile Няма забележителност, която да не е свързана с нашата история, езика разбираем, стандарта на живот почти като нашия - няма да похарчите повече от това което харчите тук и така! Горещо ги препоръчвам! Simple Smile Освен това всеки петък организират тази екскурзия, пък са и голяма фирма и няма опасност да се отложи пътуването - на нашата дата се бяха събрали дори два автобуса хора! Пак ще ходя с тях! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 418
Много ти благодаря за отговора. Искам да направя хубава изненада на родителите ми. Все пак имат годишнина и искам всико да е добе, с хубави условия. Още веднъж благодаря!

# 3
  • Мнения: 1 120
Още един глас за Бохемия Peace
Миналата година пътувах с тях и съм много доволна. По-добър екскурзовод от тяхния ( Юри се казваше) не съм срещала. Откъм организация всичко беше перфектно.
Охрид е красив град , има какво да се види-църкви, манастири.
Ние бяхме в хотел Метропол ****, на самия бряг на Охридското езеро , впечатляваща гледка Peace

Общи условия

Активация на акаунт