Благодаря на д-р Попиванова от 5 ет на МД

  • 2 328
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 343
Постъпих за раждане  в патологично отделение на 5 ет.Бях настанена в стая на д-р Георгиев,но след два дни той излезе в отпуск.Така ме пое лекарката ,която до този момент не познавах. Д-р Попиванова не само се погрижи за мен докато бях в отделението,но и след това в реанимация  и като ме качиха  на 7 ет.Винаги като имах някакъв проблем тя идваше и ми помагаше при това аз не съм я търсила ,а тя се интересуваше.Не знам как е при другите лекари,но мога да кажа че е ГОЛЯМ КЪСМЕТ да ви поеме д-р Попиванова,защото тя се интересува от пациентите си до като ги изпишат и се грижи за мен - една  случайна непозната така сякъш ми е майка.Сърдечно благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 225
Имала си късмет. Браво. И мен ме приеха на 5-тия етаж - на 7 май. Но не съм доволна от никой. Напуснах доброволно Майчин дом и родих в частна клиника.

# 2
  • Мнения: 1 671
И аз си я спомням с добри чувства. Като се наложи да си взема направлението за хоспитализация си бях объркала часа на консултацията и отидих когато беше тя на работа, а не доктора, който ми водеше консултациите. Д-р Попиванова като разбра за какво чакам моментално накара акушерката да ми даде документите, беше страшно мила.
После като ме приеха за раждане моята акушерка я извика да ме прегледа и тя си ме спомняше и пак се държа много внимателно. Да е жива и здрава, както и всички, които безкрайно ми помогнаха в трудем момент и сега имам жив и здрав син!  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 225
Всеки с късмета си.

# 4
  • Мнения: 1 596
за мен беше като Хитлер,сгорчи ми живота тази жена.
лежах там за задържане,ноември месец.такава отврат като нея не съм виждала.....съжалявам.
държеше се с мен все едно не съм човек.

# 5
  • Мнения: 1 225
Е, намери се още един с моето мнение.

# 6
  • Мнения: 1 596
просто не лъжа:(

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
Прекрасна жена!!! От доста време се каня да я сложа в "Белия списък" Hug!

Лежах 1 месец в патологията на 5-ти етаж и случайно попаднах в стая на д-р Попиванова. През това време се държеше много професионално и загрижено - беше доста строга, но според мен патологичната бременност не е шега работа!!!

След като ме изписаха, аз продължих да ходя при д-р Попиванова на консултации, и в последствие тя ми направи секциото. Не мога да изразя благодарността си и това колко приятно бях изненадана от загрижеността и милото отношение на докторката. Докато се възстановявах след операцията тя всеки ден идваше да ме види, даваше ми съвети за всичко и дори сама ми сменяше превръзката.

Благодарение на д-р Попиванова, проблемната ми бременност завърши благополучно, а раждането ми се превърна в един приятен спомен.  newsm51

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако става въпрос за д-р Анета Попиванова - жената е невероятна Grinning Много лъчезарен човек, изключително внимателна и приятна Grinning
Не съм раждала при нея (макар че съм раждала в МД първия път), познавам я по линия на кабинета по кърмене (тя е човекът, който го ръководи и е един от изключително малкото лекари в БГ, които имат понятие от кърмене) - но е наистина забележителна жена Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 926
Хедри, със сигурност не би трябвало да става въпрос за нашата д-р Попиванова Wink Тя си работи с бебета и няма никаква, ама никаква работа в патологията - поне така смятам аз Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Става дума за д-р Правда Попиванова!

Д-р Анета Попиванова е в детското отделение на 7-ия етаж. И тя е прекрасен лекар  bouquet!

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хедри, със сигурност не би трябвало да става въпрос за нашата д-р Попиванова Wink Тя си работи с бебета и няма никаква, ама никаква работа в патологията - поне така смятам аз :xarms
Аз си помислих, че едва ли ще има две д-р Попиванови в МД - ама явно не е чак толкова рядко срещано име Laughing
Радвам се, че и съименничката се радва на добри отзиви  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 983
Не знам при коя Попиванова бях аз, но съм , меко казано, втрещена от тази "докторка". ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 596
Не знам при коя Попиванова бях аз, но съм , меко казано, втрещена от тази "докторка". ooooh!

не случайно

# 14
  • Мнения: 3 760
Не знам при коя Попиванова бях аз, но съм , меко казано, втрещена от тази "докторка". ooooh!

Щом си втрещена явно говориш за другата (, а не за Анета Попиванова) - просто А.П. не може да се държи грубо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт