някоя от вас пила ли е витамини "О мами"

  • 3 804
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Със сина ми пиех Матерна, но онзи ден като влязох в аптеката и поисках витамини за бремменни ми  препоръчаха О мами, Не съм ги чувала и май не съм чела тук някой да ги препоръчва.  newsm78, та се чуда да ги пробвам ли или направо да си купя Матерна?

# 1
  • Мнения: 364
Някъде четох, че Матерната вече е спряна от производство. Давала много странични ефекти.
Аз самата се мъча да сваля 8 кг, качени от Матерната!!! #Cussing out
Ама, кой да прочете тук, там, преди да започне да я пие!
По-добре не я купувай! Замени я с друг продукт!
Успех!!! Hug

# 2
  • Мнения: 307
Здравей!
Аз пиех "О мами" през бременността ми. Доволна съм. Не съм качила излишни килограми. Хапченцата са лесни за поглъщане и приятни на вкус (като какао).  Grinning
За Матерната и аз знам, че е спряна от производство.

# 3
  • Мнения: 61
Аз също пия тези витамини през цялата бременност и съм доволна.Препоръча ми ги моята гинеколожка.

# 4
  • Мнения: 497
 А защо ще си купуваш витамини, след като не ти ги е изписал акушер-гинеколог?!

# 5
  • Мнения: 212
Ами понеже не се храня пълноценно и по някакъв начин да си набавям нужните съставки. Ям малко плодове, зеленчуци и затова. Ти не пиеш ли нищо?

# 6
  • Мнения: 497
Не не пия, питах няколко пъти вече моя доки и ми каза, че няма нужда. Изследванията ми са в норма, за какво да се "напомпваш" излишно.  Thinking
Мисля, че и за бебето не е много хубаво, ако не ги е предписал лекар.
Аз също не се храня много правилно, ям каквото ми се яде, гледам да хапвам и плодове и зеленчици, но те пък колко ли витаминиима не се знае   newsm78
Незнам това е мое мнение, витамините колкото са полезни - толкова са и вредни. Не може така на своя глава да се пие каквото ти дойде.
Най-добре се консултирай с гинеколога си и тогава реши какво да пиеш!  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 337
аз пих "О мами", но ги почнах зимата, та до раждането преди няколко дни Laughing.
гинеколожката ми ми каза да си взема "някакви витамини за бременни" и така попаднах на тези, но съм доволна. при първата ми бременност пих Матерна, но много ми се гадеше от нея и я спрях

# 8
  • Мнения: 498
На мен "О,мами" не ми понасяха изобщо!Даже ме запичаха.На Hipp витамините според мен са доста по-добри. Peace

# 9
  • Мнения: 4 546
аз пък мисля, че е хубаво да се пият витамини - най-малкото сега пролетна умора и т.н. то хората и да не са бременни пият витамини все пак. ако искаш си вземи такива, които не са специално за бременни. на мен док ми каза, че няма значение какви пия, просто да си вземя някакви.
 пия о мамми, незнам дали съм доволна, не са ми пускали изследвания от доста време. и нямам представа дали повишеният ми апетит се дължи на тях или просто на бременността.

# 10
  • Мнения: 1 371
Ужасни са. Пих ги около 3 дни . Още повече ми се гадеше от тях. Но ми бяха изписани от лекаря.
Peace

# 11
  • Мнения: 497
аз пък мисля, че е хубаво да се пият витамини - най-малкото сега пролетна умора и т.н. то хората и да не са бременни пият витамини все пак. ако искаш си вземи такива, които не са специално за бременни. на мен док ми каза, че няма значение какви пия, просто да си вземя някакви.
 пия о мамми, незнам дали съм доволна, не са ми пускали изследвания от доста време. и нямам представа дали повишеният ми апетит се дължи на тях или просто на бременността.

Не е хубаво да се пият витамини без да има нужда!!! Особено, когато е бременна жената!
Ти си писала, че на теб лекар ти е казал - добре, но ако не са изписани от лекар - не е добре да се взима каквото и да е!
Пролетна умора........ МНого е индивидуално, аз например никога през живота си не съм я изпитвала и не съм имала нужда да пия витамини, и какво?!!!!Защото е пролет - значи да си купя да пия витамини!!!  Много необмислено!
Има Peace лекари, тук всеки си говори каквото иска!

# 12
  • Мнения: 1 817
   И аз пия витамини "О, мами" . Препоръча ми ги лекар. Харесват ми. А щом са за бременни не могат да ти навредят. Те не са за бебето, а за майката, защото на жената организмът се изтощава от бремеността и негативните ефекти идват след време-обикновено след раждането. Така че трябва да се пият за всеки случай. Пият се по 1 капсула.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз пиех О мами и съм доволна от тях.
За Матерна нищо не мога да кажа. Peace

# 14
  • Мнения: 194
Здравей!Аз също пиех "О,Мами" и бях доволна,но сега реших да опитам сиропите на HIPP и от тях съм доволна!Имат мн приятен вкус и с нетърпение дочаквам следващия ден,за да пия пак Simple Smileа,"О,Мами"наистина имат вкус на какао,но...препоръчвам ти HIPP там найстина си усещаш вкуса на витамините!
Леко бременеене Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт