Течение при 4 годишно момиченце - препоръчайте ми детски гинеколог

  • 2 310
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте. Знам че има подобни теми, но не намерих решение на проблемът си. Дъщеря ми има Иьерия коли, открито е с вагинален секрет. Всички казват, че трябва мнение на детски гинеколог. Ние сме от Русе, а такъв няма тук. Препоръчайте ми някой от София. Ще я доведа, но не знам при кого да отидем. Моля помогнете  bouquet

# 1
Na pe4eliv6ite 4estito!
Zna4i ti predlagam da q zavede6 pri Dr Sirakov v Maj4in dom.Tarsi6 poliklinikata, ta tam vednaga kato vleze6 v lqvo ti e kasa i info, a v dqsno sa ti kabinetite - parviqt ili vtoriqt v dqsno e tarseniqt.
Mislq 4e toj e daje docent, no tva e bez zna4enie, mnogo e lubezen, vnimatelen i uspqva da predrazpoloji decata.
Tozi az poznavam. Moje i da ima i drugi...
A pri4inata - naj - 4esto e tova 4e de4icata na tazi vazrast si igraqt na 4i4o doktor i obhojdat kade 6to dupki imat po tqloto si s himikal4eta, floumastri i podra4ni materiali. A na 4ast ot tqh im ostavat podrobnostire ne kadeto trqbva. Naj-malkoto e lokalniq drazne6t efekt.
Drugiqt variant e eventualna batrerialna kontaminaciq na vlagali6teto ot dupeto( kolko poznato nali?), tretiqt e te4enieto da e ot uretrataq i 4etvatro - da ima eventualna hormonalna pri4ina, koqto e dosta rqdka.
No pri vs. polojeniq vie otivate na detski goinekolog
Uspeh!

# 2
i za da sam ti ot pove4e polza - 6tot to trqbva da se 4ete vsi4ko napisano, a ne da se blee, kakto pravq az -
Ako patuva6 s avtobus ili vlak - ot centralna gara ili avtogara vzima6 1,7 tramvaj i sliza6 na spirkata vednaga sled NDK, tam pita6 - 6te ti obqsnqt. S kola e malko po-trudno - no pak tarsi6 NDK, prosto Med. Akademiq i Maj4in dom se namirat tam. Az sam v Sf i zatova tova znam - tova kazvam.
 A za e.Coli - tq normalno jivee v 4ervata na horata i za problema s malkata izvodat ostava
1.  sastoqnie sled igra na 4i4o doktor;
2. Kontaminaciq ot anusa, zaradi propusk v higienata, barsane na dupeto otzad napred s hartijata, ga6ti4ki ot izkustvena materiq, neudobni pantalonki ili 4orapoga6tnici ili kombinaciq ot tiq faktori.
 Ajde sega 4ao!

# 3
  • Мнения: 19
много благодаря. Много ценна информация Hug

# 4
  • Мнения: 1 835
И аз препоръчвам д-р Сираков от Майчин дом.

# 5
  • Мнения: 19
да разбирам ли, че само 1 доктор е добър и няма други?! Дано да ни помогне, ще я заведа при него

Общи условия

Активация на акаунт