Peg perego UNO?

  • 3 160
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 741
Спряла съм се на този модел количка и моля за отзиви,който я има

# 1
И на мен много ми харесва тази количка.Никой ли няма такава?

# 2
  • софия
  • Мнения: 555
Аз имам на перего Ariq Twins. Много съм доволна. За тази - по това което разгледах в сайта - според мен е прилична, но ми се вижда тежка. Моята двойната е 6,4 кила. Суперррр. Мечтая си за нещо леко и стабилно.  Wink

# 3
  • Мнения: 3 457
Аз имам на перего Ariq Twins. Много съм доволна. За тази - по това което разгледах в сайта - според мен е прилична, но ми се вижда тежка. Моята двойната е 6,4 кила. Суперррр. Мечтая си за нещо леко и стабилно.  Wink
И туинс ли е с 30 градуса легнало положения,като единичната?

# 4
  • софия
  • Мнения: 555
Да. Но сега като са вече тежки и решат да спят (което се случва ужасно рядко) успяват почти да я изравнят Simple Smile

# 5
Здравей mokoloko, ще ти препоръчам да си избереш друг модел количка. Аз съм с Peg Perego Uno, в резултат вместо да водя на разходки бебето си, стоя вкъщи защото тази количка е супер трудно маневрена. Много трудно се управлява, тежи 10,200, но сякаш е двойно повече като я караш. Предните колела се въртят, но тогава нямащ видимост към бебето. Като се въртят лесно завиваш, но после трябва да ги спреш, защото количката тръгва на зиг - заг. Задните големи колела не се въртят, като обърнеш дръжката бебето да гледа към теб, задните големи колела стават предни и количката става съвсем неуправляема. Не можеш да я надигнеш, за да минеш някое дори малко бордюрче. Ако я пробваш в магазина назад - напред може да ти се стори добре, но излезеш ли на улицата е страшно трудно. Освен това дръжката е с различна височина когато я обърнеш и когато бебето гледа към теб, дори докрай изправена , дръжката ми идва малко ниска и ми е неудобно, както съм с нормална височина от 169 см. Моята гореща препоръка е, търси си друга количка. Марката може да е много хубава, но този нов модел е пълен провал.

Общи условия

Активация на акаунт