Какво точно се случва, когато коремът пада?

  • 855
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Това ме интересува, ако някой има представа. На какви вътрешни промени се дължи падането на корема

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Наместването на детето надолу към родовия канал.При главично предлежание ще рече че главичката се спуска към малкия таз.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Наместването на детето надолу към родовия канал.При главично предлежание ще рече че главичката се спуска към малкия таз.

 Peace

# 3
  • Мнения: 779
КОгато корема ти "падне",както се казва,се счита,че бебенцето и ти се подготвяте за раждане. Simple SmileГлавата му се ангажира в таза и то се смъква по надолу.По този начин изведнъж ти олеква и ти се струва ,че дишаш по леко,киселините също е възможно да ти понамалят,особено ако са те тормозели много през бременността.При първа бременност ангажирането на главата става по рано,а при втора по късно,..Това разбира се са само статистики ,защото при всяка жена е различно.На някой им се смъква непосредствено преди раждането,а други могат да си откарат така и месец преди да родят.. Whistling(при мен се смъкна преди седмица и половина -две)Може да ти понатежава отдолу и често да притичкваш до тоалетната,но това е нормално,защото пикучния мехур е доста притиснат от тежеста на детенце..
ПОжелавам ти успех и леко раждане   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 757
КОгато корема ти "падне",както се казва,се счита,че бебенцето и ти се подготвяте за раждане. Simple SmileГлавата му се ангажира в таза и то се смъква по надолу.По този начин изведнъж ти олеква и ти се струва ,че дишаш по леко,киселините също е възможно да ти понамалят,особено ако са те тормозели много през бременността.При първа бременност ангажирането на главата става по рано,а при втора по късно,..Това разбира се са само статистики ,защото при всяка жена е различно.На някой им се смъква непосредствено преди раждането,а други могат да си откарат така и месец преди да родят.. Whistling(при мен се смъкна преди седмица и половина -две)Може да ти понатежава отдолу и често да притичкваш до тоалетната,но това е нормално,защото пикучния мехур е доста притиснат от тежеста на детенце..
ПОжелавам ти успех и леко раждане   bouquet

Аз не мога да разбера паднал ли ми е или не newsm78. Може би като са 2 товара не си личи много кво става. Аз отдавна едва дишам и съм с киселини. Същевременно ката час съм в кенефа - цяла нощ се разхождам като таласъм. Хич не се спи от всевъзможни болежки и т.под. Та затова си мисля, че току виж съм те изпреварила.  Wink И на теб лек финал.

# 5
  • Мнения: 620
Нищо чудно и да изпревариш, нали си с два товара Simple Smile
При два плода можеш и да не усетиш никакво падане на корема и облекчаване на дишането, защото едното бебче се намества, но второто продължава да е горе, не могат и двете главички да се спуснат едновременно в малкия таз.

# 6
  • Мнения: 8 917
Наместването на детето надолу към родовия канал.При главично предлежание ще рече че главичката се спуска към малкия таз.
Така е. При мен така и не "падна" Peace

Общи условия

Активация на акаунт