Капки за нос и бременност

  • 1 378
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Защо бременните не трябва да използват какпки за нос? С какво са вредни и какъв е рлиска?

# 1
  • Мнения: 617
незнам дали ще съм полезна ама имам една позната която като бременна си е слагала капки за нос и лигавицата и така е изсъхнала че сега вече на 48 години и още си слага капки
е това сигурно не е най-компетентното мнение ама, нека другите кажат

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз си слагах Ксилометазолин в 9-тия месец, защото имах страшна хрема и това беше  единствения начин да мога да дишам. Гинекологът ми ми беше каза , че няма проблеми в 9-тия месец. Peace

# 3
  • Мнения: 4 700
Не zнам какъв точно са вредни, но и на мен в трети месец ми бяха zабранили да ги полzвам. Каzаха ми да опитам с някакви капки с морска сол. Не действаха като нормалните, но пак има6е някакъв ефект.

# 4
  • Мнения: 724
Аз бях настинала към 5-ти месец и си слагах Ксилометазолин и доки каза че няма проблем.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз използвах при нужда и нямаше проблем. Peace

# 6
  • Мнения: 7 201
В края на 5-я мес. ми изписаха Коларгол(кафявите к-ки) и ми казаха,че може за бременни. Thinking

# 7
  • Мнения: 1 183
Аз си слагах Ксилометазолин в 9-тия месец, защото имах страшна хрема и това беше  единствения начин да мога да дишам. Гинекологът ми ми беше каза , че няма проблеми в 9-тия месец. Peace
Все едно аз съм го писала  Peace

# 8
  • Мнения: 2 039
Няма проблеми,слагай си смело  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз слагам Виброцил. Дали да не сменя с ксилометазолин? Много е гадно да не можеш да дишаш. Нощем се будя по 3 - 4 пъти от чувството, че се задушавам.

# 10
здравей дано съм ти полезна,аз също бях хремава по време на бременността ми и ми предписаха-ТОNIMER!това е физиологичен разтвор безвреден за бременни и кърмачета сега и бебчо ги ползва.те са абсолютно безвредни!успех и леко раждане!!!

# 11
  • Мнения: 2 197
На мен ми дадоха Vibrocil, но бях вече в 6-тия месец. Аз мисля, че и Стеримар-а би трябвало да е разрешен, защото го изписват за бебета. Той е с морска сол и мисля че е най-щадящия за бременни.

# 12
  • Мнения: 498
Аз бях настинала към 5-ти месец и си слагах Ксилометазолин и доки каза че няма проблем.
Аз също имах хрема към 5тия месец,но ми забраниха ксилометазолина,защото имало нещо като антибиотик в него.

Общи условия

Активация на акаунт